.

.

1M Сина 0.2 мм Дебелина 165mm Ширина 105mm Кол Батеријата Пакет DIY Изолација Заштитна ПВЦ Топлина се Намали Цевки Shrinkable Цевка

1M Сина 0.2 мм Дебелина 165mm Ширина 105mm Кол Батеријата Пакет DIY Изолација Заштитна ПВЦ Топлина се Намали

DEN 302.40

Пристапност
Во достапна форма

Имаме долг одмор, бидејќи на Кинески Пролетниот Фестивал од сега па до крајот на февруари
1 M Сина 0.2 мм Дебелина 165mm Ширина 105mm Кол Батеријата Пакет DIY Изолација Заштитна ПВЦ Топлина се Намали Цевки Shrinkable Цевка
Одговара за
Батеријата Вкупна Должина 1m Земјата на Производство КИНА Рамен Ширина 165mm Дијаметар 105mm Материјал ПВЦ Дебелина 0.2 мм Намалената Стапка на 48+/- 5% Нето Тежина 150g Пакет Содржина 1 M ПВЦ Топлина се Намали Цевки Батеријата Вклучени Не се Намали Температурата 80 C Температура Спектар -40 C на + 105 C

Главните карактеристики

Тип:
Топлина Shrinkable
Број На Модел На:
165mm
Материјал:
ПВЦ
is_customized:
Yes

Избор на клиент