.

.

2/10pcs 500ml голем капацитет сино зелена brown МИЛЕНИЧЕ пластични празни козметички пакување во шишиња со флип завртка капа капак лосион шампон

2/10pcs 500ml голем капацитет сино зелена brown МИЛЕНИЧЕ пластични празни козметички пакување во шишиња со флип

DEN 489.00 DEN 531.84

Пристапност
Во достапна форма


500ml Празни Пластични Течни Шише со Бела/Избриши/Црна Флип Завртка Маска
Детали за производот :
1. Материјал : ПЕТ шише, PP маска
2. Capactity : 500ml
3. Боја : Сина, Зелена, Кафеава
4.Големина : D : D : 69mm H : 185mm
5. Корица : Флип кап завртки
Бела, Црна, Јасно
Answer : ___________________________ Note :
Поради светлосни ефекти, на monior светлината и контрастот, таму ќе биде боја разликата помеѓу фото и actural производи, што е нормално.
Се надевам u може да го разбере!
Производ фотографии :
Голема цел, со голем попуст, pls контактирајте го сервисот!
Плаќање
Зачувам/Кредитна картичка/Web Money.итн
Превозот
1. Како и обично, ќе ја пратите пратката во рок од 48 часа откако ќе ја добиете вашата исплата. И ако сте се поставени со цел, pls контактирајте со нас.
2. Ние ќе се потрудиме да обезбедиме повеќето reliableand достапен начин на превозот услуга. Но, понекогаш меѓународни испорака е во голема мера зависи од Курирска Компанија и локалните обичаи/давачки. Ако не го добиете вашиот објект на време,ве молиме контактирајте со нас веднаш, за понатамошна помош. Ви благодариме за разбирањето!
Враќање
1. За било размена или враќање на средствата, ние треба производот мора да биде во оригинална состојба, вклучувајќи кутијата и сите додатоци. Купувачи е одговорен за враќање превозот цена .
2. Ве молиме контактирајте со нас пред да се врати на објектот, ние ќе ви понуди право на враќање адреса.
Повратни информации
1. Ако сте задоволни со купување и нашите услуги, ве молиме да ја искористам за момент да ни остави позитивен фидбек со вкупна Детални Продажба Оценка од 5.
2. Ако не сте задоволни со купувањето на било кој начин.
Ве молиме да ни даде можност да го реши проблемот. Ние имаме разбирање за загриженоста и фрустрации можеби ќе мора, и ќе се обиде нашите најдобри за решавање на проблемите.
Ви благодариме за ur посета и купување!

Главните карактеристики

Спецификации:
2 парчиња, 10pcs
Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Број На Модел На:
QL0111
Големина:
500ml

Избор на клиент