.

.

30Pcs/Многу Premintehdw Црна Стожерот Зглоб Шарки За Дрвена Врата Panel

30Pcs/Многу Premintehdw Црна Стожерот Зглоб Шарки За Дрвена Врата Panel

DEN 1272.00

Пристапност
Во достапна форма


Добредојдовте да ја посетите нашата продавница, Нашиот бренд "Premintehdw" значи "Премиум Интегритет Хардвер",
Ние сме биле вклучени во cabinetry индустрија&hardwares дистрибуција за повеќе од 15 години
Добредојде на сите прашања од вас, и Ние ќе го чувам секоја шанса клиенти се даде.
Данок : Секој можен данок ќе биде на клиентите трошок, доколку нема посебни совети од клиентите,
ние ќе ви покаже подарок(ако мора да се спомене) и помала вредност

Главните карактеристики

Тип:
Агол Загради
DIY Материјали:
Дрво
Бренд Име:
Premintehdw
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
Редовни

Избор на клиент