.

.

НОВА жешка 31cm Судбината Гранд Цел Scathach костим за капење, собирачи акција фигура играчки Божиќ подарок кукла со кутија

НОВА жешка 31cm Судбината Гранд Цел Scathach костим за капење, собирачи акција фигура играчки Божиќ подарок кукла

DEN 1651.00 DEN 2063.52

Пристапност
Во достапна форма

Функција 100% Нови високо-квалитетни Ние ги испратите на производи да се декларираат стоката како ПВЦ кукла, декларираната вредност се пополни во $5, ви благодариме!
Ние обезбедуваме капка превозот!!!!!
Ако добиете предмети во прашање,ние поддршка гаранција,или 100% наплата по враќањето на објектот. Ние се надеваме да се направи долгорочни бизнис
Ако имате огромна количина,ве молиме контактирајте со нас, ние може да ви даде многу евтини цена
Ако сакате да брзо да добиете елементи, ние може да избере DHL ЕМС FEDEX . Нормално,ќе добиете предмети во 3-7 дена.
Имаме играчка,ако оваа страница не го најде она што ви треба, ве молиме да се земе еден момент за да ја посетите нашата продавница
Таму може да биде производи ви се допаѓа, ви благодариме
Ние ја негуваат секоја трансакција, дури и ако само еден мал цел, секогаш ќе бидат на нашите клиенти
Фотографијата на производот

Главните карактеристики

Пол:
Унисекс
Стоковните Атрибут:
собранието
Возраст Опсег:
> 3 години
Тип На Објект:
Модел
Со Анимација Извор:
Јапонија
Војник Додатоци:
Војник Готовиот Производ
Состојба:
Во Акционерско Предмети
Материјал:
ABS
Број На Модел На:
00
Големина:
S
Предупредување:
000
Бренд Име:
J. H. A. C. G
Завршување Степен:
Полу-готовиот Производ
Димензии:
1/10
Тема:
Филм & TV
Далечинска Контрола:
No
Mfg Серија Број:
Собранието/Монтажа
Верзија Тип:
Remastered Верзија
Кукли Тип:
Модел
Скала:
1/10
Големина:
cm

Избор на клиент