.

.

1pcs Кујна материјали француски Фрај Пластични Компир Чип Намали Машина Зеленчук Овошје Slicer Хеликоптер Chipper Сечилото

1pcs Кујна материјали француски Фрај Пластични Компир Чип Намали Машина Зеленчук Овошје Slicer Хеликоптер Chipper

DEN 85.00 DEN 102.72

Пристапност
Во достапна форма


Компири Slicer Хеликоптер Француски Фрај Компир Чип Намали Машина Лесно Кујна
Опис : 100% сосема нов и висок квалитет на Дизајн за Кујна Компир Slicers Силни и Остри Објект големина : Appox.17x10cm Боја : Боја на Случаен избор (Ако се купат повеќе од еден, може да се добијат на истата боја или со повеќе бои.) Материјал : Тешко Пластични + нерѓосувачки челик Тоа мора да биде вашиот најдобар помошник Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!
Пакетот вклучува :
1 x Компири Машина slicer во Bubber Pack (Боја по Случаен избор)

Главните карактеристики

Овошје & Растителни Алатки Тип:
Компир Mashers & Ricers
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
сертификација:
CIQ
Број На Модел На:
D9000
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Тип:
Овошје & Растителни Алатки

Избор на клиент