.

.

Seicane УВ Црна Двојно Din е Радио за Автомобил Fascia за 2015 Субару Наследство Пустош Цртичка Планината Аудио Плеер Панел Лице Плоча CD Трим

Seicane УВ Црна Двојно Din е Радио за Автомобил Fascia за 2015 Субару Наследство Пустош Цртичка Планината Аудио

DEN 2253.00 DEN 2475.84

Пристапност
Во достапна форма


УВ Црна Двојно Din е Радио за Автомобил Fascia за 2015 Субару Наследство Пустош Цртичка Планината Аудио Плеер Панел Лице Плоча CD Трим
Опис :
Оваа fascia е специјално дизајниран за модифицирани инсталација на двојно din е радио за автомобил за 2015 Субару Наследство/ Пустош.
Објектот Специфики :
Предмет Тип : Fascias
DIN Тип : 2 DIN
Погоден Возило Тип : Субару Наследство/ Пустош
Година : 2015
Сместување : Табла
Посебни Карактеристики : Радио Инсталација
Материјал Тип : ABS Пластика
Боја Тип : УВ Црна
внатрешниот мерки : 173*98/178*100/178*102mm
Место на Потекло : Кина (Копно)
Пакет Содржина :
1* Стерео Panel

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Fascias
Материјал Тип:
ABS Пластика
Бренд Име:
seicane
Година:
До 2015
Објектот Тежина:
0.5kg
Специјални Функции:
Радио Инсталација
Име На Модел:
S37SA004
200000204:
200000633,200000633
боја тип:
УВ Црна
Din Тип:
2DIN
Место на Потекло:
Кина (Копно)
Сместување:
Табла
Погоден Тип На Возилото:
Субару Наследство/ Пустош
Внатрешниот мерки:
173*98/178*100/178*102mm

Избор на клиент