.

.

4x Рефил Боја Ласерски Тонери Прав Колекции + Чипови За Canon LBP-2510 LBP-5500 LBP 2510 5500 IMAGECLASS C2500 C-2500 C 2500 Печатач

4x Рефил Боја Ласерски Тонери Прав Колекции + Чипови За Canon LBP-2510 LBP-5500 LBP 2510 5500 IMAGECLASS C2500

DEN 1026.00 DEN 1367.52

Пристапност
Во достапна форма


Answer : ___________________________ Note :
ве молиме забелешка вашиот печатач модел кога местото цел.
Пакетот вклучува :
(Измеша нарачки во истата серија прифатени)
Модел
Боја
Тонер Во Прав
Количина
( 40g/Шише )
Чип
Количина
(ЕЕЗ) CP1215
Црна
1
1 CP1215 Синозелена 1 1
CP1215 Магента 1 1
CP1215 Жолта 1 1
Модел No : Ласерски Тонери Прав За HP За Canon
Крстот Тежина Кг/Вреќа : 4 x 0.04 КГ/Вреќа/Боја
Тонер Содржина G/Торба : 4 x 40g/торба/боја
Боја : Црна / Синозелена / Магента / Жолта
Потекло : Zhuhai,Guangdong,Кина
Пакување : Алуминиум Торба
Олово Време : 2-4 работни дена по плаќање
Кертриџ Код : Шишиња ( 40g/Шише ) + 1 Сет Чипови
Оваа Касети Се Користат Во Следниве Печатач Модел :
Тонер Прав Модел :
CP1215
Тонер Кертриџ За HP Модел :
H9720 A Q9720 A Црна
H9721 A Q9721 A Синозелена
H9722 A Q9722 A Магента
H9723 A Q9723 A Жолта
За HP Laser Printer
Color Laserjet pro 4600 4610 4650
Тонер Кертриџ За Canon Модел : EP85/C85/CRG85
За Canon Ласерски Печатач
LBP2510/5500 IMAGECLASS C2500
- Висок квалитет,3 пати КК тестирање пред екс-фабрика -100% загарантирана и 1 : 1 за замена на неисправни стоки
100% компатибилен со оригиналниот тонер во прав со сосема нов чип
Забелешка : Ако за купување 1 парче, бидејќи постојат 4 парчиња во комплет : Црна, Жолта, Магента, Цијан, ве молиме оставете порака за да се информирате на боја треба кога ставање ред. Ви благодариме!

Главните карактеристики

Тип:
тонер во прав
Применливи Опрема:
Ласерски Печатач
Компатибилен Бренд:
HP
Број На Модел На:
TN001
Функција:
Компатибилен
Обоени:
Yes

Избор на клиент