.

.

KH Лаптоп Карбонски влакна Крокодил Кожа Налепница на Кожата Покрие Заштитник за Alienware 17 M17X R5 ANW17 17.3 2013-2014 ослободување

KH Лаптоп Карбонски влакна Крокодил Кожа Налепница на Кожата Покрие Заштитник за Alienware 17 M17X R5 ANW17 17.3

DEN 957.00 DEN 1007.52

Пристапност
Во достапна форма

KH Лаптоп Карбонски влакна Крокодил Змија Кожа Налепница на Кожата Покритие за (не вклучуваат компјутерски)
1. Се пробие преку традиционалниот концепт на школка за заштита, користење на нови видови на животната средина
материјалот од Јужна кореја материјали. Живописни симулираат сенка донесе чувство на удобност и слобода.
2. По прецизно сечење со Оптички машина тогаш совршен во комбинација со лаптоп компјутер. ТОА има
функција на носат-отпорни, киселина и kanti-алкално, анти-нафта, лесен за чистење .
3. Можете повторно да го користите и не неисправни за џвакање.И покрај тоа што го залепите гума со кои се соочуваат 100 пати,тоа
не остава неисправни за џвакање. не треба да се намали јас NCLU D E : Оу тер кожата + W r ist повторно st s кин + Дното s кин.
еј само ги имаат истите се прилагоди за вашиот референца :
Затоа, некои покрива кожата е biger.
јас ќе се Свитка покрива кожата да Плик, па тоа треба некои Браздата .
но,ве молам, не грижете се. ако сте го добиле на објектот.
Ве молиме да се држиме маска за да ја вашиот компјутер, на браздата ќе disapper.
Како Да Го Користите :
1. Темелно се Чисти вашиот лаптоп.
2. Кога сте подготвени да го залепите филм за лаптоп, ќе треба да се стави прстите во средината, обидувајќи се да не допре работ на филмот, така што на крајот може да биде заглавен цврсто. Потоа, употреба за коса посува да се загрее, а ќе се лепи. Ако вашите прсти се задржи на допирање на работ, тоа ќе ја намали нејзината слатка сила.
Па ве молиме да го користите коса посува да се загрее, а ќе се придржуваат!
Топ Причини за Купување на нашите Производи :
1. Ние сме посветени на обезбедување на Најдобри производи Достапни на пазарот.
2. Имаме ТРИ (3) годишна Гаранција од Датумот на Купување.
3. Ние ги користиме Зачувам Плаќање на Услугата. 30 дена со Замена или Враќање на средствата.
4. Сите Пратки од Воздухопловната БЕЗ Дополнителни Трошоци.
5. Ние сме Фабрика Директни услуга и може да им понуди Најниски цени.
1. Ако сте заинтересирани во повеќе парчиња, ќе им понуди повеќе попуст. Очигледно голема!
2. Ние нудиме конкурентни трговија на големо цена, ако ви се одвива една голема цел, бидејќи ние сме живееле голем земјата со својата слава светски производител!

Главните карактеристики

Бренд Име:
KH
Водоотпорен:
Yes
Производи Статус:
Акции
Број На Модел На:
M17X R5
Материјал:
ПВЦ
Тип:
Налепница

Избор на клиент