.

.

Kalaisike Лен Универзална столче опфаќа за BMW сите модели e36 e90 e46 x3 e60 е34 e30 x6 f20 X3 X1 f30 e30 х5 x6 автомобил стил

Kalaisike Лен Универзална столче опфаќа за BMW сите модели e36 e90 e46 x3 e60 е34 e30 x6 f20 X3 X1 f30 e30 х5

DEN 5728.00 DEN 9546.24

Пристапност
Во достапна форма

Бренд : kalaisike Име на Производ : Лен Универзална столче Покрие Материјал : Полиестер / Полиестер / ПЕТ Бруто Тежина : Делукс Издание е за 5kg, стандардна верзија на за 4kg Посебни карактеристики : Дише, не се лизга, се носат, заштита на животната средина Погодна модели : 99% од пазарот модели (ако вашиот автомобил е 7 седишта, ве молиме да контактирате со услуга) Спецификации : Делукс Издание вклучува две предните седишта + задните седишта + пет главата pillowcases+ Две lumbar + две главата ограничувања;Стандард Издание вклучува две седишта + задните седишта + пет главата pillowcases 1,Ние сме 24 часа на интернет, можете да не контактирате во секое време ,ние ќе ви одговори што е можно поскоро ; 2,Ние сме професионална за производство на тимот. Нашите производи сигурно ќе се направи сте задоволни, ве молиме да бидат сигурни да се купи! 3, Имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас, не се отвори спорот, затоа што имаме можност да ви помогне да ги реши сите проблеми. 4,Ако не сте задоволни со нашите производи, ве молиме контактирајте со нас, кажи ми што е проблемот, ние ќе ви помогнат да се реши. Бидејќи нашата цел е : 100% задоволството на клиентите. Ако сте задоволни со нашите производи, ве молиме да ми даде добар фидбек и 5 ѕвезди, ви благодарам. за купување : Можете да изберете следниов начин на плаќање : не прифаќаме било метод на плаќање, ако ви се потребни други методи за плаќање, ве молиме контактирајте со нас! за политика на Враќање :

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Седиштето Опфаќа & Поддржува
Специјални Функции:
Вода-Доказ,Складирање & Tidying,Основна Функција
Објектот Должина:
130cm
Објектот Ширина:
40cm
Објектот Висина:
4cm
Објектот Тежина:
5kg
Материјал Тип:
Лен
Mfg Серија Број:
Универзална
Применливи Сезона:
Четири Сезони
Бренд Име:
kalaisike
сет парче:
>10
боја:
беж, сина, кафе, виолетова
Специјални Функции:
Дише, не се лизга, се носат, заштита на животната средина

Избор на клиент