.

.

4x6mm или 5x8mm Мат Природни Бели Порцелански Камен Rondelle Лабава Spacer Монистра

4x6mm или 5x8mm Мат Природни Бели Порцелански Камен Rondelle Лабава Spacer Монистра

DEN 919.00 DEN 998.40

Пристапност
Во достапна форма


~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Мат Чисто Бел Порцелан Мазен Камен Rondelle Лабава Монистра
Опис :
Материјал Бели Порцелански
Боја
како слики
Големина
4x6mm / 5x8mm
Повеќе Детали
за 39cm должина на влакно / 5 насоки по многу
Повеќе објект што може да се допаѓа :

Главните карактеристики

Бренд Име:
Flourishbeads
Материјал:
Камен
Број На Модел На:
лабава монистра
Објектот Тежина:
10g
Надворешниот Дијаметар:
8mm
Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Објектот Форма:
rondelle

Избор на клиент