.

.

ЗА AUDI A4 А6 ФОЛКСВАГЕН ГОЛФ СЕДИШТЕ 1.9 TDI MAF МАСА ПРОТОКОТ на ВОЗДУХ МЕТАР СЕНЗОР 0281002216 028906461 0986284001

ЗА AUDI A4 А6 ФОЛКСВАГЕН ГОЛФ СЕДИШТЕ 1.9 TDI MAF МАСА ПРОТОКОТ на ВОЗДУХ МЕТАР СЕНЗОР 0281002216 028906461 0986284001

DEN 672.00 DEN 959.52

Пристапност
Во достапна форма


Овој објект се вклопува со овие возила :
Ве молиме обрнете внимание на следниве работи. Ако сте од Франција, Шпанија, Чиле, Холандија, кога ќе го купите авто делови како EGR вентил, гориво пумпа, заклучување на вратата, како и нивните материјал има мотор или магнетни, откако ќе се избере aliexpress стандард превозот , ова шпедиција ќе се врати назад оние стоки за нас . па ние ќе ја повторно од КИНА, ВОЗДУХОТ MAIL . Можете да ги пратите овој сметка број во оваа веб-страница : www.17track.net/en/, можете да се јавите во вашата локална скопска за да се добие парцела. Кина воздух mail превозот време ќе биде 30 дена 60 дена.Ве молиме почекајте трпеливо за испорака на стоката, ви благодариме ____________________________________________________________________________________________________

Главните карактеристики

Hysteresis:
0281002216
линеарна:
0281002216
Резолуција:
0281002216
Вител Тип:
0281002216
Бренд Име:
PABOKAY
Тип На Сензор:
Piezoelectric
Тип:
Термички Тип
Мерен Опсег:
0281002216
Чувствителност:
0281002216
Повторливост:
0281002216
PABOKAY:
MAF00023

Избор на клиент