.

.

2 парчиња Хром Пред Магла Светлина Светилка Трим Покрие Рамка Надворешен Стил Налепници За 15-16 Ford F-150 F150 Автомобилски Додатоци

2 парчиња Хром Пред Магла Светлина Светилка Трим Покрие Рамка Надворешен Стил Налепници За 15-16 Ford F-150 F150

DEN 1818.72

Пристапност
Во достапна форма

Повеќето предмети ПОД 2 KG се промовираат со БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ(избрани земји) од Кина пост или Сингапур Пост, Ако ви треба производ итно, ве молиме контактирајте со нас што е можно поскоро со оставајќи ни порака, ние би работат надвор побрза испорака за вас!
2. Сите објекти што доаѓаат со 30-ден се врати период, освен ако рекламира поинаку.
Сите продажни се конечни, освен ако не се најде да бидат оштетени или неисправни. Професионалната инсталација е recomended.
Сите трошоците за превозот се неповратни. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор.
Купувачот е одговорен за сите врати превозот обвиненија. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
Тоа е невозможно да го поправат прашања, ако не знаеме за нив! Ви благодариме!.
Стока, треба внимателно да се спакувани и осигуреникот за целосниот куповната цена и испраќаат преку следат метод.
Вратени предмети мора да нема никакви знаци на злоупотреба или намерна штета.
Answer : ___________________________ Note : да Предизвика листа на возила само за референца. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Строги Фабрика КК тест ,со Висок Квалитет загарантирана.
Враќање на средствата може да се издаде ако замена не е достапна. Нарачки ќе бидат обработени во време по плаќање на проверка.Со цел да се обезбеди да добиете вашата цел со данок или пониски даночни при увоз, ние ќе го пријават како "подарок" со помала вредност, ако било увозни давачки или такси се
купувачот одговорност.
Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT.
Состојба : 100% Сосема нов и Добар квалитет
Материјал : Високо Квалитетна ABS Пластика
Вклучува : 2 парчиња на Еден Сет
Fitment : Одговара за Ford F150 F-150 до 2015 2016 година
Функција :
1. Се надополни изгледот на внатрешноста на вашиот автомобил. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас.
Настава : Оваа ставка не доаѓаат со упатство за инсталација
Пакетот вклучува : 2 парчиња / Сет Пред Магла Светлина Покрие Трим
1.
Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. Origial големина дизајн совршено се вклопува. Ние внимателно ја испита вратени предмети по приемот пред издавање на размена. Лесна инсталација.
Не се враќа ќе бидат прифатени ако оригинално пакување е оштетена и/или исчезнати додатоци.
Барањето за Враќање
Ве молиме контактирајте со нас со оставање на порака, ви благодариме!
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.
Сите неисправни производи ќе бидат заменети во рамките на соодветна гаранција период. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
Посебни услови :
За замена, стока, мора да се врати во рок од приемот на 30 дена во оригинално пакување.
Ние не сме одговорни за било какви загуби во е-mail додека се враќаат врати стока.
Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена. Издржливи и боја нема да избледи надвор.
Кратко-пратки наредби мора да бидат пријавени во рок од 5 дена од испорачани датум. Не заварување е потребно.

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Хром Стил
Објектот Тежина:
0.3kg
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Специјални Функции:
Стил Декорација
Објектот Висина:
0inch
Модел Година:
2014 2015 2016 година
Објектот Дијаметар:
0inch
Име На Модел:
2015 2016 година
Материјал:
ABS
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Должина:
0inch
Автомобил модел:
Ford F-150 F150
Бренд Име:
СКАРА@FUKA
ОДГОВАРА ЗА:
Ford F-150 F150 2015 2016 Година
Количина:
1 пар
Објектот:
Светла за магла скратува маска
боја:
Сребрена /R

Избор на клиент