.

.

Духот на Животните Був Т-Маица Печатење Т Риза за Жените Вежба Органски Памук Femme Бренд за Облека, Црна Хип Хоп Класичен

Духот на Животните Був Т-Маица Печатење Т Риза за Жените Вежба Органски Памук Femme Бренд за Облека, Црна Хип

DEN 626.00 DEN 719.52

Пристапност
Во достапна форма


Почитувани купувачи,
Нашите Т маици се Азиските големина. Големината на Азија е Малку помал од големината на САД Големина. Со разликата на мерни методи, не може да постои 1 - 3 cm големина отстапување.( 1 инч = 2.54 см, 1 cm = 0.39 инчен;)
Бидејќи различни компјутерски монитор s кандидира малку различни, апели e дозволите една мала разлика во бојата. Сите наши производи се 100% памук висок квалитет направени , и печатени со e nvironment сојузник стр rinting јас nk .
Внимание Ве Молам
1.Ние прифаќаме капка пратката, и ние нема да дозволиме било какви фактури и цена.
2. Ако на големо, pls контактирајте со нас, ние ќе ви даде најдобра цена.
3.Ние сме професионални печатење компанија,обезбедување на сорти на слики за избор,можете исто така да изберете сопствени слики за печатење на облека. Ако сакате да испратите подароци за вашите семејства,љубовници,пријатели,колеџи,тимови.итн, ве молиме контактирајте со нас!!!
За Плаќање
1.Ние не сме одговорни за било обичај должност увоз даночни обвинет од страна на купувачите земји.
2.Ние прифаќаме Зачувам, Кредитна картичка, Western Union, Alipay
3.Ве молиме да ја плати во рок од 7days од цел
За Превозот
1.Ние брод надвор на стоки преку e Packet и CPAM, можете исто така да изберете DHL, EMS ако итна.
2.Ние ќе брод за излез на стоки во 5-7 дена, стоката ќе пристигне во 5-35 работни дена зависи од вашиот превозот начин, дестинација и други фактори.
3.Имаме следење на број за вас по испраќање на стоката, можете да проверите вашиот пакет онлајн на било каде.
Гаранција и Гаранција
1.Ако не сте задоволни со стоката кога ја прими. Ве молиме контактирајте со нас и да се врати во рок од 7 дена за замена или пари назад. Ако ја врати стоката, треба да се обрне враќање товар.
2.Ако постои некој проблем, ве молиме контактирајте прво, ние ќе се реши во разумен начин. Однапред ви благодариме за вашата corporation.
Повратни информации
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве Молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.

Главните карактеристики

Големина:
S, M, L, XL
Материјал:
Памук
Стил:
Повик
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Sleeve Должина(cm):
Краток
Декорација:
Никој
Облека Должина:
Редовни
Шаблон Тип:
Печати
Јака:
О Деколте
Sleeve Стил:
Редовни
Број На Модел На:
Редовни
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Жените

Избор на клиент