.

.

Бесплатен превозот 500pcs/многу Висок Квалитет М3 Нерѓосувачки Главата Acron Купола Капа за Заштита Покрие Ореви ореви,

Бесплатен превозот 500pcs/многу Висок Квалитет М3 Нерѓосувачки Главата Acron Купола Капа за Заштита Покрие Ореви

DEN 803.00 DEN 882.24

Пристапност
Во достапна форма


Опис :
Овие навртки/ореви се направени на 304 нерѓосувачки челик, која е отпорна на ' рѓа и корозија. Постојат многу должина во еден сет кој може да се најчесто се користи во дом и канцеларија апарат, дрво, мебел, поправка и пронајдоци.

Главните карактеристики

Бренд Име:
QYE
Тип:
Acorn Ореви
DIY Материјали:
Електрични
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
M3
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Тип На Единица:
500pcs
Тежина На Пакет:
0.7
Пакет Големина:
13CMX11CMX5CM

Избор на клиент