.

.

Јапонски Аниме ЕДЕН УДАР ЧОВЕК 3D Метал Налепници За Телефонот Лаптоп Автомобил Фрижидер Decal Налепница Луксузни Играчка Налепница

Јапонски Аниме ЕДЕН УДАР ЧОВЕК 3D Метал Налепници За Телефонот Лаптоп Автомобил Фрижидер Decal Налепница Луксузни

DEN 615.84

Пристапност
Во достапна форма

Јапонски Аниме ЕДЕН УДАР ЧОВЕК 3 D Метал Налепници За Телефонот Лаптоп Автомобил Фрижидер Decal Налепница Луксузни Играчка Налепница
100% Сосема Нов И Висок Квалитет
Големина : Како На Сликата(1cm=0.39 инчи)
Материјал : Метал
Боја : Како На Сликата
Количина : 1 Поставен Како На Сликата
Функција : Еко-Пријателски, Анти-зрачење
Примена : Телефон,Лаптоп,Автомобил,F риџ,Скејтборд Мотоцикл,PSP,Книга,Ѕид,Играчка И Така Натаму.

Главните карактеристики

Ширина:
10cm
Број На Модел На:
аниме налепница
Карактеристики:
метал налепница
Висина:
10cm
Гаранција:
Нема гаранција
Дијаметар:
10cm
Бренд Име:
PowerAngel
Должина:
15cm
Тежина:
0.05kg
Стил:
Аниме Налепница,Телефон Налепница,Налепница За Лаптоп
Материјал:
Никел Легиран
Примена:
Мобилен Телефон,Лаптоп,Автомобил,Мотоцикл

Избор на клиент