.

.

Виножито Црвена Сина Шарени Завеси Деца, Момчиња и Девојки Спална соба Памук Полиестер Медитеранот Ролетни Прозорецот Третман Газа WP341C

Виножито Црвена Сина Шарени Завеси Деца, Момчиња и Девојки Спална соба Памук Полиестер Медитеранот Ролетни Прозорецот

DEN 248.00 DEN 354.72

Пристапност
Во достапна форма


Детали за завеса
(100cm =1 метар = 39 инчи )
Почитувани клиенти ,Ние прифаќаме Alipay и други Зачувам. Во моментов, што може да се плати со користење на Visa, Master Card, Western Union,
Qiwi и банкарски трансфер. Повеќе можности за плаќање ќе биде достапна на Ali Express во иднина.
Да научат како да се плати со кредитна картичка,
Научете како да го плаќаат со Банкарски Трансфер,
Научете како да го плаќаат со Western Union ® , .
Да научат како да се плати со други начини,
* Наша цел е 100% позитивни повратни информации и 100% задоволството на клиентите. Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме. За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.
* Ако не сте задоволни со предмети што ги нареди, ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации. Ние можеме да работиме заедно за решавање на каков било спор.
* Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
* Ние ќе бидеме среќни да одговориме на сите прашања може да имате, ве молиме да бидат слободни да контакт.

Главните карактеристики

Големина:
2*2.6, 1*1.75, 1*2.25, 1*2.45, 1*2.6, 1pcs W270 x H270cm, 1.5*2.6, 2.5*2.6, 2.2*2.4, 2.2*2.7, 1pcs W130 x H270cm
Обработка:
кука, Род Џеб Процес, Само Суровини, се повлече pleated лента, Метал grommet врвот
Тип:
Завесата
Локација:
прозорецот
Материјал:
Лен
Стил:
Лента
Функција:
Translucidus (Засенчување Го Оценувате 41%-85%)
Употреба:
Дома,Хотел
Техника:
Ткаени
Отворање и Затворање на Метод:
Лево и Десно Biparting Отвори
Инсталација Тип:
Таванот Инсталација
Шема:
Печатени
Шаблон Тип:
Шарени
Број На Модел На:
wp341
Обработка Додатоци Цена:
исклучени
is_customized:
Yes
Бренд Име:
AiFish
Применливи Прозорец Тип:
Француски Прозорецот
Формат:
упатство
шарм дизајн:
црвена сина шарени
повеќе големината избор:
различни големина

Избор на клиент