.

.

Класичен мал флорални порцелански жакард ткаенина / ткаенина големо на нова Европа пролет се облекуваат/100cm*140cm

Класичен мал флорални порцелански жакард ткаенина / ткаенина големо на нова Европа пролет се облекуваат/100cm*140cm

DEN 1392.00

Пристапност
Во достапна форма


2747404679919513 ТОПЛА US $ 13.00 /метар US $ 8.00 /метар US $ 12.00 /метар US $ 13.80 /метар US $ 11.00 /метар US $ 30.00 /метар US $ 17.00 /метар US $ 18.00 /метар US $ 11.00 /метар US $ 12.00 /метар US $ 7.00 /метар US $ 25.00 /метар

Главните карактеристики

Бренд Име:
ROMANZO
Техника:
Плетени
Шема:
Предиво Обоена
Материјал:
100% Полиестер
Тип:
brocade ткаенина
Функција:
Blackout
Тип На Производ:
spandex ткаенина
Стил:
Dobby
Nonwoven Техника:
Термо-Спои
Плетени Тип:
Искриват
Ширина:
130cm

Избор на клиент