.

.

нова за 605475-001 AW555A 604081-001 P2000 2T САС 3.5 7.2 К 3 годишна гаранција

нова за 605475-001 AW555A 604081-001 P2000 2T САС 3.5 7.2 К 3 годишна гаранција

DEN 8154.24

Пристапност
Во достапна форма


Здраво,Добредојдовте на Али Fanstore Electr Продавница Испорака : 1.Обично ќе брод предмети во рок од 3 работни дена по извршената уплата е постигнат. 2.DHL,UPS-от, Fedex, или ЕМС е достапна за превозот. 3.Време на испорака : DHL, UPS-от, Fedex, EMS изразат испорака обично се 3-10 работни дена. Во ретки случаи, строги обичај clearances ќе бидете на време на Испорака малку подолго, ве молиме да бидете трпеливи. За Бразил, ние нудиме ЕМС за превозот, ако сакате да се избере DHL или други express, ве молиме контактирајте со нашата служба за корисници, ни Даде вашата CPF број, а потоа ние ќе го промени превозот цена и метод за вас. 4. Било несреќи, одложувања или други прашања што се во надлежност на превозот услуга. 5.Било увозни давачки или прилагодено такса се на купувачот одговорност. 6.Ве молиме проверете ја вашата АДРЕСА внимателно кога обработка цел. 7. Драги пријатели,некои земји (или во оддалечените области), бидејќи на царинските и услуга фактори( како што се : Русија, Украина, Бразил, Перу...) прифаќаме само ЕМС. Ако да предизвика непријатности, ве молиме за разбирање. ви благодариме. Во прилог,на производи од различни временски фази на производство, има мала разлика, припаѓа на нормален феномен. Гаранција : Една година гаранција е обезбедена за нова.Ако се чувствуваат разочарани со објектот, кажете ни во рок од 7 дена од денот на испорака. Предмети мора да се врати во Оригиналната состојба за наплата/размена. Превозот на трошоците направени се за вас.Ние имаме разбирање на фрустрации можеби сте, ве молиме Контактирајте со нас пред отворање каков било спор или напуштање на било неутрален/негативна повратна информација.Ние се грижиме за секој купувач и ќе направи нашите Напори да се утврдат какви било проблем во добар бизнис начин.Вашето задоволство е секогаш наш БР.1 приоритет. Answer : ___________________________ Note : Човек-направени уништување не се вклучени. Плаќање : прифаќаме кредитна картичка и така натаму. Ако преферирате други начини на плаќање (PP) или Western Union и така натаму), ве молиме контактирајте со нас. Нашата компанија се однесува до "разумни цени, ефикасно производство време и добар по-продажбата на услугата" како нашите начело. Се надеваме дека ќе соработуваат со повеќе клиенти за заеднички развој и бенефиции. Ние го поздравуваме потенцијалните купувачи да контактирате со нас.

Главните карактеристики

Тип:
Видео & ТВ Тјунер Картички
Пакет:
Yes
Бренд Име:
Cisoar

Избор на клиент