.

.

Нова Пролет Нови Жените Национален Стил Везови Цвеќиња Водат Leggings Панталони Плус Големина На Средна Возраст Мајка Мода Панталони Нозе

Нова Пролет Нови Жените Национален Стил Везови Цвеќиња Водат Leggings Панталони Плус Големина На Средна Возраст

DEN 1877.00 DEN 2208.00

Пристапност
Во достапна форма


[xlmodel]-[производи]-[42932] најпопуларниот
[xlmodel]-[size]-[9999] Големина на Табела
Мерење Во CM Големина Половината Колковите Панталона Должина Нога Отворање на ЦИРА XL 64-76 90 96 30 XXL 67-83 97 96.5 31 XXXL 70-90 104 97 32 4 XL 73-100 111 97.5 33
Мерење Во Инчи Големина Половината Колковите Панталона Должина Нога Отворање на ЦИРА XL 25.2 - 29.9 35.4 37.8 11.8 XXL 26.4 - 32.7 38.2 38.0 12.2 XXXL 27.6 - 35.4 40.9 38.2 12.6 4 XL 28.7 - 39.4 43.7 38.4 13.0
[xlmodel]-[фото]-[0000] Фотографии Листа
[xlmodel]-[custom]-[42777] најпопуларниот
Начин на плаќање
Кога ќе го додадете објектот во вашата кошничка,можете да касата и да оди напред со плаќање. Превозот Услови ЕМС експрес сервис/Кина Пос/Хонгконг Пост и забрзан изразат услуги, вклучувајќи DHL/UPS/ФЕДЕКС/ТНТ.
Превозот Метод Со ЕМС услуга(ЕМС Бесплатен превозот)потребни се околу 5-8 дена да брод на големи земји како САД, Западна Европа,Австралија, син на,меѓутоа,времето за испорака не е загарантирана, бидејќи транзит време е многу зависеше и се обезбедени од страна на Поштенски Услуги(освен за викенди и празници) Ако имате повеќе прашања или барања на превозот,pls се чувствуваат слободни да контакт нашата служба за корисници тим.
Услови & Состојба Сепак,за да се избегнат било какви потенцијални oversights,ние respectfully барање вашата поддршка ни помага да се направи оваа заемно задоволителен трансакција со ТЕМЕЛНО разгледување ставка опис и фотографии,и бара сите прашања ПРЕД ДА НАДДАВАЊЕ. Гаранција : 7 дена пари назад / 2-недели размена / 1-година поправка на услугата Враќа објект мора да содржи вашето име,адреса,објект,на денот телефон,како што се плати,а ако се бара враќање на парите или замена. По добивање на врати објект,ние ќе рефундирање на клиент на предмети цена(со исклучок на трошоците за превозот до и од таб)
Контактирајте не Доколку сте заинтересирани за работа со небо драко Onda,не двоумете се да контактирате со нас за производи,цената на преговори,превозот,или декларација или други им помогне на neededwe се посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите. Задоволството на клиентите е многу важно и нашите повратни информации оценка го одразува ова satifaction. Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем се случило.ние имаме разбирање за загриженоста и фрустрации можеби ќе hve,и ќе се обиде нашите најдобри за решавање на проблемите. Ние се грижиме за нашите ценети клиенти,и секогаш ќе се обидеме да ви помогнеме

Главните карактеристики

Големина:
XL, XXL, XXXL, 4XL
Пол:
Жените
Стил:
Повик
Пред Стил:
Станот
Должина:
Full Length
Одговара Тип:
Редовни
Панталона Стил:
Молив Панталони
Затворање Тип:
Еластичен Појас
Материјал:
Полиестер
Декорација:
Вез,Шема,Џебови
Број На Модел На:
902
Половината Тип:
Средината
Шаблон Тип:
Флорални
Бренд Име:
BADUN QISHI
Ткаенина Тип:
Chiffon

Избор на клиент