.

.

Автомобил Гаража Метал Знаци Масло Знак Бензинска Пумпа Плакети Круг Дневна Соба Декоративни Плочи Гроздобер Дома Декор 20x30cm

Автомобил Гаража Метал Знаци Масло Знак Бензинска Пумпа Плакети Круг Дневна Соба Декоративни Плочи Гроздобер

DEN 472.00 DEN 715.20

Пристапност
Во достапна форма

Автомобил Гаража Метал Знаци Масло Знак Бензинска Пумпа Плакети Круг Дневна Соба Декоративни Плочи Гроздобер Дома Декор 20x30cm Оваа серија на откажам квалитет на слика креативни, договорената, модерен. Тоа е од суштинско значење за бар,кафе куќа,сите видови на индивидуален карактер на места или на домашна декорација. Материјал : Метал Големина : 30 х 30 СМ Нето Тежина : 200 g вон-отсјај,colourfast ,чиста и едноставна, водоотпорен. Не само што може да се стави во меса,но, исто така, може да висат на ѕидот Има јаже виси на ѕидот. ШОПИНГ СОВЕТИ ВРЕМЕ на ИСПОРАКА на Нарачки ќе бидат обработени во рамките на 12-48 часа на плаќање проверка, освен викенд и празник. Увозни давачки,даноци и давачки кои се на купувачот одговорност. Сепак,ние ќе го пријават во ниска вредност како "подарок" за да ви помогне да се избегне даноците и да се направи царинење. Ние се стремиме се потрудиме да ви обезбеди најсигурни, достапен начин на превозот услуга. Answer : ___________________________ Note : Бразил, вети времето за испорака е 90 дена, предмети да стигнат до својата земја Царината, ве молиме обидете се да го контактирате и итна нив, можеби ќе можете да го добиете тоа порано. ПОЛИТИКА на ВРАЌАЊЕ од која Било причина,ако не сте задоволни со вашата нарачка, предмети може да се врати за замена или враќање во 7 дена откако ќе ја добиете вашата стока. Ние ќе обработиме вашето враќање барање во рок од 1-5 работни денови кога ќе примите вратени предмети во нивната оригинална состојба. Ве молиме контактирајте со нас пред да се врати на објектот,ние ќе ви понуди право врати адреса. ПОВРАТНИ информации Доколку не сте задоволни со купување и нашата вкупна услуга,твојот коментар е многу важен за нашиот успех во бизнисот. Ве молиме да ја искористам за момент да ни остави позитивни повратни информации со пет ѕвезди. Ако имате било незадоволство со оваа набавка,само е-мејл со нас во секое време. Нашата услуга по продажбата на членовите ќе ви одговори во рок од 24 часа и да работат надвор добро решение со вас заедно. Ние имаме разбирање за загриженоста и фрустрации можеби ќе ги имате, а ние ќе се потрудиме да ги реши проблемите.

Главните карактеристики

Број На Модел На:
Гаража
Бренд Име:
hohappyme
Обликот:
Круг
Материјал:
Метал
Стил:
Гроздобер

Избор на клиент