.

.

6 PACK/ МНОГУ ВОДА DECAL ПОМИНЕ УМЕТНОСТ ПОМИНЕ НАЛЕПНИЦА ЦЕЛОСНА СТРАНИЦА СЕ ЗГОЛЕМИ DAISY ЦВЕТ YB631-636

6 PACK/ МНОГУ ВОДА DECAL ПОМИНЕ УМЕТНОСТ ПОМИНЕ НАЛЕПНИЦА ЦЕЛОСНА СТРАНИЦА СЕ ЗГОЛЕМИ DAISY ЦВЕТ YB631-636

DEN 31.00 DEN 37.92

Пристапност
Во достапна форма


ОПИС
БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ ПОМИНЕ УМЕТНОСТ ПОМИНЕ ТЕТОВАЖИ НАЛЕПНИЦА ПОМИНЕ ОБЛЕКУВАЊЕ
DESPCRIPTION : големина : 6.5 см*5.5 cm за секој пакет боја & шема : како се покаже слика
КОЛИЧИНА : 6 ПАКЕТИ НА НОКТИТЕ НАЛЕПНИЦА КАКО СЛИКА ПОКАЖУВА
КАКО ДА ГО КОРИСТИТЕ :
ПАКЕТ :
[ПЛАЌАЊЕ]
Ние претпочитаат зачувам услуга за која ќе ви овозможи платите со кредитна картичка (visa или Master Card), пари booker, TT, дебитна картичка, запад унија & money gram
[ПРЕВОЗОТ]
Ние само бродот на објектот на купувачот е регистрирана адреса на ALIEXPRESS
Ние брод од страна на КИНА ПОСТ(10-25 работни дена)
ЦЕЛ НАД $100+ ние обезбеди бесплатен превозот на курирската служба DHL, или ЕМС
[ОДНОС НА ПРОДАЖБА]
Вашето мислење е исклучително важно за нас, ве молиме контактирајте со нас преку E-mail пред да замине неутрални или негативни повратни информации, ние ќе се потрудиме да го реши проблемот.
[ДАНОК & ДОЛЖНОСТ]
Ние обично брод објектот како подарок на пониска вредност,но ние НЕ сме одговорни за даночната и должност, сите увоз даночни & должност & пријави се на купувачот одговорност
[ПОЛИТИКА НА ВРАЌАЊЕ]
Ние се обезбеди замена & наплата во рок од 30 дена, замена & наплата услугата ќе биде направен по објектот се примени и во оригиналната состојба & пакет, тоа е купувачот има обврска да го плати превозот надомест да го испрати назад до продавачот.
[КАПКА ПРЕВОЗОТ]
* Ние нудиме КАПКА БРОД услуга на светот;
* Aliexpress' ЗАЧУВАМ услуга гаранција препродавач е плаќање обезбедени;
* Приватни превозот етикета гаранција препродавач е клиент информации;
* Било какви прашања ве молиме контактирајте со нас

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Налепница & Decal
Број На Модел На:
вода decal
Бренд Име:
ОКО ВОЗРАСТ
Големина:
6.5X5.5cm
Материјал:
Акрилик
Количина:
1000
боја:
мулти-бои
Големина:
2.5X2.2 инчи
вид:
вода decal
Тип:
2D
Место на Потекло:
Кина (Копно)
is_customized:
Yes

Избор на клиент