.

.

Наведнуваат Flex Слот Трката Песни 360 Јамка Светат во Темница Песна со 1 Светло-Up Возила Спортски Автомобил Серија Едукативни Играчки за Деца

Наведнуваат Flex Слот Трката Песни 360 Јамка Светат во Темница Песна со 1 Светло-Up Возила Спортски Автомобил

DEN 631.00 DEN 888.00

Пристапност
Во достапна форма


Наведнуваат Flex Слот Трката Песни 360 Јамка Светат во Темница Песна со 1 Светло-Up Возила Спортски Автомобил Серија Едукативни Играчки за Деца
Пакување :
6 PCS со 1 светлината автомобил!
За Боја : автомобил со Зелена,Жолта ..сите брод надвор на случаен избор! Ве МОЛИМЕ ИМАЈТЕ во предвид : спецификациите, боите и содржините може да се разликува од илустрации,БОЈА ЗА ПЕСНА И АВТОМОБИЛИ СО МНОГУ БОИ,ПА БРОД ОД СЛУЧАЈНИ БОИ Materrial : Пластика, ABS + Електронска Компонента
Внимание :
автомобилот бара 2 компјутери "ААА" батерија(НЕ се Вклучуваат)
Дефиниција на бренд : UTOMY - ИМАШ ПРИЈАТЕЛ во Играчка Wrold!
Испорака :
1 .Ние обично пакет на стока без оригиналниот пакет , pls се обрне внимание на тоа пред да го купат .Ако ви треба оригиналниот пакет ,pls да платат за екстра такса за пакет .
2 . Да се намали цената , а најмногу играчки од нашата продавница, ќе бидат спакувани без извоз стандард пакување.
3. Нарачки ќе бидат испратени преку Кина пост воздухопловната Ако ви треба item многу итно, ве молиме контактирајте со нас за изразат испорака. Ние ќе се пресмета изразат превозот цена за вас. Експрес испорака трае околу 3-7 дена да пристигнат.
Бидејќи понекогаш тоа ќе биде одложен за сообраќај или во лет. Ве молиме не го отвори спорот за нас. Ние ќе ја преземе одговорноста за испраќање или наплата за било каква загуба на објектот.
Термини(многу важно!) :
1. Било даночните, царинските давачки наметнати од страна на купувачите земји ќе бидат на товар на купувачите единствено.
2. Доколку вие знаете дополнителни даноци ќе се наплаќа кога трансакција чини достигне одредена сума можете да контактирате со нас на прво тогаш можеме да ги означите објектите во ниска вредност
Врати/замена политика :
1. Наплата или замена барање е достапна во рок од 2 недели бидејќи за да се добие објект.
2. Ве молиме контактирајте со нас да се бара враќање во промет. Вашето име аукција број и причина за враќање се потребни на пакетот. Предмети вратени мора да ги содржи сите оригинално пакување.
3. Ве молиме repack објектот внимателно. Предмети вратени ќе бидат тестирани и нови замена ќе бидат испратени надвор
веднаш ако објектот врати се наоѓа надвор неисправни. Ако соодветна замена не е достапно, тогаш
враќање ќе бидат издадени. Превозот, манипулативните и осигурување надоместоци се неповратни.
4. Предмети вратени без RMA (Враќање Материјал Овластување) број ќе бидат одбиени и вратени на испраќачот.
5. Купувачот е одговорен за враќање поштарина.
Повратни информации :
1.Вашето мислење е многу важен за нашиот Бизнис развој,Па ве молиме да ја напуштат Повратни информации Од 5 Ѕвезди, ако сте задоволни со нашите производи,ви Благодарам многу.
2.Не остави Негативни Повратни информации без да се бара од нас за да им помогне на,ве молиме слободно Контактирајте со нас, прво ако имате било каков проблем.Повратни информации е нашиот живот,пред да ја напушти неутрални или негативни повратни информации,ве молиме контактирајте со нас за да се добие подобро решение,Ние ќе одговориме на сите пораки што е можно побрзо,однапред ви Благодариме за вашето трпение.
3 Ќе им даде на продавачот, вистински, добри повратни информации, е исто така многу важни за вас. Бидејќи продавачот ќе се базира на вашата евалуација на рекорди, за да се утврди дали сте добар купувачот.
Б. regds

Главните карактеристики

Карактеристики:
Diecast,Слот,Мини,Образовни,Електронски,Модел,Трепка,DIY
Возраст Опсег:
> 3 години
Број На Модел На:
SK7781N
Брод/Поморски Брод:
Други
Материјал:
Пластични
Пластични Тип:
ABS
Скала:
1
Бренд Име:
SamKaLa
Бар-кодот:
No
Тип:
Автомобил
Предупредување:
Не се погодни бебе под 3 години
Батерии:
возилото се користи 2 ПАРЧИЊА *1.5 V AAA(не се вклучени)
Материјал:
Пластика, ABS + Електронска Компонента
Пакување:
6pcs со led светло автомобил
Стилови:
360 трик јамка акција сјај трката песни
Бои:
патеката и автомобили со многу бои,брод надвор на случаен избор
Пакет:
дојде не со Оригиналниот сандак

Избор на клиент