.

.

HOCOLE Голем Круг Обрачот Earring Сет За Жените, Едноставна Панк Стил Злато Brincos Завртка Опрема Обетки Уво Партија Накит за Подарок

HOCOLE Голем Круг Обрачот Earring Сет За Жените, Едноставна Панк Стил Злато Brincos Завртка Опрема Обетки Уво

DEN 70.00 DEN 86.88

Пристапност
Во достапна форма


Функција : 100% Сосема Нов и Висок Квалитет. Материјал : алуминиум Повод : Годишнина, Ангажирање, Подароци, Партија,Секојдневно носат Пакет : opp кеси(добро спакувани) количина : 1 парови Акции : во парк објект
Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Се надевам дека ќе го љубезно ве молиме да се разбере.Ние гарантираме за стилот е иста како што е прикажано на слики. СЛИКАТА ПОКАЖУВА

Главните карактеристики

Earring Тип:
Обрачот Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Големина (Должина * Ширина):
40mm * 28mm
Пол:
Жените
Материјал:
Метал
Бренд Име:
HOCOLE
Број На Модел На:
dangle обетки
Стил:
Обрачот Обетки
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Повод:
Годишнина, Ангажирање, Подароци, Партија,секојдневно носење
Quautity:
1 парови
Големина:
4.2cm

Избор на клиент