.

.

TP101 Дигитален Термометар , LCD Дисплеј, Храна Сензор на Температура, Бруер Термометар, Бесплатен Превозот

TP101 Дигитален Термометар , LCD Дисплеј, Храна Сензор на Температура, Бруер Термометар, Бесплатен Превозот

DEN 273.12

Пристапност
Во достапна форма


TP101 Дигитален Термометар
Спецификации :
Температурата опсег : -50 ° C ~ 300 ° C (-58 ° F ~ 572 ° F)
150mm sensorwire
Accurancy : ±1 ° C
Батерија : AG13 * 1pc
Целзиусови степени/Целзиусови префрлате
Режимот на штедење на енергија : 10 минути автоматско исклучување функција
ДА, НИЕ СЕ КОМБИНИРААТ ПРЕВОЗОТ! Ако имате било какви прашања на превозот цена, ве молиме да бидат слободни да контакт со Aliexpress е-пошта пред да ги купите item(s).
ПЛАЌАЊЕ :
Ние прифаќаме Зачувам само. За кредитна Картичка е лесно да се направи исплата на Зачувам. Превозот и платежна адреси мора да се совпаѓаат. Плаќањето треба да бидат испратени во рок од 5 дена по аукција крајот. Инаку item(s) ќе се relist и неплатени случај ќе се разгледа.
ПРЕВОЗОТ :
Ние секогаш бродот на точка(а) во рок од 5 работни дена (сабота & Празник не се вклучени) по приемот на плаќање. Item(s) ќе биде испорачуван се регистрирате воздух mail со следење на број.
Тоа трае околу 15-20 дена да брод од САД, Канада, Велика Британија, Австралија и Јапонија 20-30 работни дена во други земји.6-8 недели да брод од Бразил, Шпанија, Италија или други земји во други земји не се наведени.
Превозот време можеби под влијание од страна на Царинските задоцнување, одмор, настани или други несигурности. Ние не можеше да гарантира пристигнување време.
Бидете сигурни дека ќе се согласите со времето за испорака пред купување. Ако сакате да изберете кој било друг побрзо Изрази, ве молиме контактирајте ме пред купување.
ПОВРАТНИ информации :
Ние сме посветени на вашите Позитивни Повратни информации по приемот на вашата исплата. Ако за некои веројатно ПРИЧИНА да не се чувствуваат ние се заработени Позитивни Повратни информации, ве молиме да бидат слободни да контакт со Aliexpress е-Маил, Ние ќе комуницира што е можно побрзо да го реши СЕКОЈ проблем. Ние ќе остави позитивни повратни информации за сите купувања и те ценат споделување вашите одлични искуства со други Ali Expressers!
ГАРАНЦИЈА :
Ние гарантираме дека сите точка описи се точни. Во случај дека објектот е неисправен или сте го добиле погрешен објект, контактирајте со нас преку Aliexpress е-пошта. Ние ќе бидеме среќни да го реши секој проблем што е можно побрзо.
Се ВРАЌА :
Се враќа или размена се прифатени од повеќето НЕИСКОРИСТЕНИ предмети во рок од 14 дена од денот на приемот, но клиентите мора да плати дополнителни превозот цена. Ве молиме контактирајте со нас пред да се врати на точка(а).
Ве Молиме Имајте Во Предвид :
Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување. Овие трошоци обично се собираат од страна на доставување товар (испорака) друштво или кога ќе ги собереш на објектот до – не мешајте ги за дополнителни превозот обвиненија.

Главните карактеристики

Тип:
Бар Поставува
сертификација:
CE / ЕУ
Функција:
Еко-Пријателски
Материјал:
Метал
Бренд Име:
Пијалак Ајкула
Метал Тип:
Нерѓосувачки Челик

Избор на клиент