.

.

Enfashion Цветни Ливчиња Ткаенината Хривнија Manchette Златна боја од Нерѓосувачки Челик Закачам Хривнија За Жени Нараквици Алки Pulseiras

Enfashion Цветни Ливчиња Ткаенината Хривнија Manchette Златна боја од Нерѓосувачки Челик Закачам Хривнија За

DEN 639.00 DEN 710.40

Пристапност
Во достапна форма


За Производите
Квалитет гарантиран - Сите стоки ќе бидат прегледани најмалку два пати од страна на контрола на квалитетот на инспектори пред пратката.
Фотографии Белешки - Сите слики биле однесени во вид,како и за сите екрани не се исти како снимањето или изложеност на светлина и така натаму,бојата може да биде малку различен,тоа не е прашање квалитетот,pls во вид преовладува.
Големина на Белешки - големината на стоки сите е вистинската мерка,таа ќе биде мала големина грешка, бидејќи на различни мерење метод.
Накит одржување - Pls прочитате накит заштита знаци picuture над внимателно.
Како да се купат
Чекор 1. Пребарувате на стока за webiste.
Чекор 2. Одберете заинтересирани стока и да го Додадете во Кошничката.
Чекор 3. Кликнете продолжи за шопинг.
Чекор 4. Приказ на шопинг количка и ги проверите сите ставки.
Чекор 5. Кликнете на купи сега и да изберете превозот метод.
Чекор 6. Потврда на плаќањето и заврши плаќање.
За Нарачки
За акции - Aliexpress систем ќе се намали акции количина по ред се платени,со цел да се осигура дека може да се купи на вашиот заинтересирани предмети и да се избегне стоки распродадени,pls заврши плаќање timly кога ќе се направи нарачка.
Цел промена - Можете да го откажете нелюбими предмети во количката пред цел потврди,но не можеме да го промените редоследот ако вашата нарачка е потврдена.
За Плаќање
Во моментов,што може да се плати со Boleto,Виза,Мастеркард,QIWI,Western Union,Маестро Дебитна картичка,Web Money и банкарски трансфер.
Повеќе можности за плаќање ќе биде достапна на Ali Express во иднина.
За Испорака
Ние ќе брод на сите нарачки во рок од 48 часа,сите стоки во нашата продавница е бесплатен превозот од пост воздух mail.
Марко 1. Времето за испорака поради локалните обичаи,некои строги земјата ќе ви го одложи за неколку дена.
Марко 2. Кои сакаат испорака итно,pls одберете брзо се изразат како DHL/ФЕДЕКС/UPS-от и сл.
Марко 3. Со цел да се осигура ќе добијат парцели без должност,ние обично се изјасни како "подарок", или "примероци"по пониска цена,ако имате потреба од вредност,pls порака да ни се на време,ви благодариме.
Се Враќа Политика
Ние обезбедуваме бесплатен 10 дена гаранција за предмети.
Ние не покривање на сите предмети за штета по употреба или како резултат на оштетувања од вода.
Како да се Врати
Чекор 1. Контактирајте со нас преку е-мејл или порака центар.
Чекор 2. Обезбеди што повеќе детали, како е можно за проблемот.
Чекор 3. Овластување за да се вратите на објектот ќе се издаде.
Чекор 4. Враќање на ставката за согласи на размена или наплата.
Марк. Сите се враќаат трошоците за превозот се на одговорност на купувачот.
Повратни информации
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важно за нас,pls остави позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата
објекти и услуги.Ако имате било какви проблеми,pls се чувствуваат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.ние ќе направиме се најдобро
да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.

Главните карактеристики

Нараквици Тип:
Пресечените алки
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Бренд Име:
Enfashion
Обликотшема:
Цвет
Поставување Тип:
Никој
Број На Модел На:
B8785
Пол:
Жените
Стил:
Тренди
позлата:
Злато-боја
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Пол:
Женски
Метална боја:
Злато во боја/Розово злато боја/Сребрена боја
is_customized:
Yes
хривнија Тип:
Манжетната Нараквици
Стил:
Класичен
Обликот:
цветни ливчиња
Дијаметар:
56mm внатрешен дијаметар
Трговија на големо:
До 6pcs 50% off како оригиналниот

Избор на клиент