.

.

MYLB-Гас Кочење M6 Женски Навој 16mm Топката Штекер Кол Рамна Стапка Планината 2 парчиња

MYLB-Гас Кочење M6 Женски Навој 16mm Топката Штекер Кол Рамна Стапка Планината 2 парчиња

DEN 101.28

Пристапност
Во достапна форма

Име На Производ : Рамна Стапка Планината;
Рамна стапка планината одговараат на гасни амортизери, Гас Пролет Заградата.
Повеќето широко се користи во текстилната машинерија, печатење опрема, канцелариска опрема, градежни машини, машини, опрема, комбинација на заеднички приклучоци и други индустрии, со висок qulity и долг живот употреба.
Топката Тема Кол : M6 (Околу 5mm Кол Дупка)
Топката Заеднички Големина : 15 х 8мм/ 0.6 инчен x 0.3 инчен (Конец Должина*D);
Чашката Кол. : 16mm/ 0.6 инчен
Вкупната Големина : 38 x 28 x 16mm/ 1.5 инчен x 1.1 инчен x 0.6 инчен (L*W*T);
Материјал : Метал
Боја : Сребрена
Нето Тежина : 61g
Пакет Содржина : - 2 x Рамна Стапка Планината
Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа. Мерењето е дозволено грешка е +/- 1-3cm.
Име На Производ : Рамна Стапка Планината;
Рамна стапка планината одговараат на гасни амортизери, Гас Пролет Заградата.
Повеќето широко се користи во текстилната машинерија, печатење опрема, канцелариска опрема, градежни машини, машини, опрема, комбинација на заеднички приклучоци и други индустрии, со висок qulity и долг живот употреба.

Главните карактеристики

боја:
Сребро.
Материјал:
Бакар
Бренд Име:
ACAMPTAR
Број На Модел На:
Како што е прикажано
DIY Материјали:
Металугрија
Тип:
Како што е прикажано

Избор на клиент