.

.

20pcs 25мм Микро Пејзаж Еколошки Стаклено Шише Стаклени Садови кристал кои сакаат Стаклено Шише тегли Мов DIY Стакло свет сет

20pcs 25мм Микро Пејзаж Еколошки Стаклено Шише Стаклени Садови кристал кои сакаат Стаклено Шише тегли Мов DIY

DEN 1044.00 DEN 1098.72

Пристапност
Во достапна форма


Опис Материјал : СТАКЛО Големина : 25мм дијаметар 30мм висина , голема дупка 10мм, мала дупка за 3-3.5 mm нашата продавница :
Pls Забелешка : 1. Стаклото е fra gile , ве Молиме да бидат ca reful носат , се обрне внимание на безбедноста 2.Сите се рачно изработени , Па малку различни, еден по еден е неизбежна. 3.Бидејќи handmaade.па можно е да има малку деформација понекогаш., мал меур и така натаму,pls да го знаете пред да го плаќаат,ви благодарам.
не те :
боите се прикаже на сликата може да биде малку различен од вистинскиот објект, бидејќи на светлината ,ако може?т прифати оваа разлика,ве молиме двоумете се да го нарачате. ви благодариме.
100% Задоволството на :
Пред или откако ќе конкурираат мојот продажба на објект ,ако имате било какви прашања,ние да се потрудиме да ви помогне во 24 бизнис часа,откако ќе добијат купување предмети,ако не се задоволни со мојот производ ,вие ќе ги доби сите наплата, освен такси превозот.затоа што јас верувам дека клиентите е во право засекогаш.
Плаќање
ние ќе подготви објектот во рок од 3 работни дена по уплатата примена
обработка време ќе потрае 15-20 workingdays со различни orer.
Превозот
Тоа обично трае околу 20-30 работни дена ( Не се вклучуваат во сабота, недела и државни Празници ) за да стигнат до повеќето земји.
Ние ќе ја објавите објект од Кина Пост Воздух со регистрирате. Ве молиме контактирајте со нас ако објектот не пристигнат над 30 работни дена. Можете да ме Остави позитивни повратни информации, и ми нуди пет ѕвезди на сите детали продавачот оценка.
ние ќе ја објавите на објектот со 5 дена откако ќе го добиете плаќање
ве молиме контактирајте со нас пред да ја напуштат секоја негативна или неутрална повратни информации
Ние ќе го избере ЕМС за вас ако вашата нарачка над 2kg на едно време
Контактирајте со нас
Добрата комуникација е најдобар начин да го реши секој проблем. Добредојдовте пратена е-пошта до нас со сите проблеми
Повратни информации :
Ве молиме контактирајте со нас со е-Мејл ако имате било какви проблеми пред да замине на повратни информации. ние ќе ви одговори на вашата е-пошта во рок од 12 часа. Ве молиме без избрзани негативна или неутрална повратни информации . кажете ми кои се вашите проблеми . ние ќе се потрудиме да ви помогне . вашето задоволство е наша цел.

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
SexeMara
Број На Модел На:
25*15mm 25*30мм
Обликотшема:
Круг
Пол:
Унисекс
Метали Тип:
Никој
Материјал:
Стакло
Стил:
Тренди
Приврзоци Тип:
Круг
is_customized:
Yes

Избор на клиент