.

.

Aipinchun Лаптоп со LCD Екран Шарки За Lenovo ThinkPad T440 T450 Рамка Загради 04X5453

Aipinchun Лаптоп со LCD Екран Шарки За Lenovo ThinkPad T440 T450 Рамка Загради 04X5453

DEN 431.52

Пристапност
Во достапна форма


Вашето задоволство е наш приоритет. Ако постои било каков проблем што го прави сте задоволни или незадоволни, и пониска оценка напушти или други повратните информации, ве молиме да се одржи и да се јавите ни се на прво за решение. Ние ќе го решат проблемот за вас како е можно поскоро. Ако изберете регистарот на превозот метод,како Кина пост се регистрирате воздух mail/Yanwen посебна линија/e Packet/Aliexpress стандард за испорака/итн, пратката може да се следи сите shippng начин освен неколку земји! Ако не примате наредби во рамките на 50 дена, ве молиме контактирајте со нас! Ние ќе ги провери shippment и да го прошири цел заштита на време за вас. Ајде да се заштити животната средина заедно!
SKU : BA0109
Генерално, стоката ќе биде испратена во рок од 2-5 работни дена откако уплатата примена. Ние, исто така, поддршка на курирската служба DHL/EMS и други изразат испорака метод. Кога ќе се чувствувате задоволни и откако ќе се добие објект, ве молиме да ги пополните нарачка и ни остави позитивни повратни информации со 5 бодови.
Ве молиме слободно контактирајте со нас секогаш кога и да било.Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите. Бидете сигурни дека го бројот на моделот на вашиот лаптоп натпревари на нашите опис на делот Сите lcd шарки ние продаваме се поставени од левата и десната зависи големината На екранот, ако се споменати погоре во описот, мора да одговара на вашиот лаптоп Завртки и зглоб опфаќа не се вклучени. Понекогаш следење на информации не е во тек во времето. Ве молиме почекајте со трпение. Нашата цел е да се направи сите наши клиенти, како среќна што е можно повеќе, а шопинг со нас. Ви благодариме! Ако сакате да го направите масовно купување, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви даде најдобра цена. Ако изберете економски превозот метод,како Yanwen економски воздух mail, кога стоката се транспортираат надвор од Кина, следење на информации нема да бидат достапни.
лево и десно lcd зглоб поставување
Answer : ___________________________ Note : Ние ќе repackage ја оваа ставка за да се намали испорака тежина хартија и кеса за отпад. Ако производот е скршен или погрешна предмети кога ќе ја прими пратката, Ние ќе ви испратиме замена без дополнителен полнач, или да понуди враќање на средствата. Ние гарантирањето на објектот ќе се добро третирани и заштитени. Ако имате било какви проблеми со нашите производи, ве молиме да се чувствуваат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Ве молиме контактирајте ме пред да се врати. : 04 X5453 Опис : лево и десно lcd зглоб поставување Забелешка : ве Молиме проверете ја фотографијата детали пред да го купат, се осигура тоа одговара на вашиот лаптоп. Времето за испорака зависи од дестинацијата, времето, фестивал & празници, царинските обработка на време, другите. Внимание : Бидете сигурни да го отстраните вашиот погрешна дел од вашиот лаптоп како секој лаптоп модел во серија може да се конфигурираат поинаку и да користат различни делови.
Применлив Модел : за Lenovo Think Pad T440 T450, NO. Ве молиме да ни остават 24 бизнис часа за да се одговори на вашата е-пошта на загриженост . Нашите компатибилен модел на листата е само референца и може да се најдат на вашиот лаптоп модел се разликува.
Ако не сте задоволни кога ќе примите вашите елементи, можете да го вратите во рок од 14 дена за целосна наплата, но треба да се плати се врати превозот надомест. Сите броеви и на фотографија, мора да одговара за соодветна компатибилност.

Главните карактеристики

Тип На Објект:
LCD Шарки,LCD Шарки
Бренд Име:
Aipinchun
Број На Модел На:
04X5453
Компатибилен Бренд:
За Lenovo ThinkPad T440 T450

Избор на клиент