.

.

Фабриката на Мало и трговија на Големо 10yards/многу златно жолта Фантастична DIY Декорација Обоена Goose Пердув Трим

Фабриката на Мало и трговија на Големо 10yards/многу златно жолта Фантастична DIY Декорација Обоена Goose Пердув

DEN 1512.00 DEN 1680.00

Пристапност
Во достапна форма


Бесплатен Превозот 10 Јарди 15-18cm широк Пердув намали за Здолниште Фустан ААА квалитет за Карневалот showgirl customes
Остави порака и ако треба да се меша 5 боја за 10yards, тоа е 2yards едно парче, 5 парчиња еден многу.
Оваа прекрасна пердув часовникот е направен од турција пердув 15-18cm должина за пердув. Ние, исто така, рачно изработени пердув намали од coque пердув, goose пердув, петел пердув, седло пердув, marabou пердув, ној пердув, и така натаму. Пораби на мал мозок за лесна апликација. Единица се мери по должината на нанижани крај на пердув уреденост.Заеднички користи вклучуваат, текстил, модни додатоци, крпа украси изработката, танц, костим, millinery, декорација.
Шопинг Процес
ПЛАЌАЊЕ
-Прифаќаме само Зачувам (Т/T ,Western Union и други начини на плаќање aliexpress прифати)
Ве молиме оставете точно и јасно адреса ,тоа ќе ги намали многуте проблеми на превозот.
ПЛАЌАЊЕ ЗАШТИТА
На парите е безбеден, бидејќи можете да го испратите вашиот пари за да Aliexpress веб-сајт, откако ќе ги примите објект, на Aliexpress веб-сајт може да се испрати на вашата исплата, па вашата исплата е 100% сигурен !
ПРЕВОЗОТ
- Сите наши објектот е бесплатен испраќаат преку Кина Пост Воздух Mail ,тоа е зошто тоа е толку брилијантен цена, Објектот се постигне повеќето земји 15 - 25 дена. Ако вашата потреба објект итно да,можете да изберете EMS, DHL , Fed Ex или UPS. Тоа е повеќе брза и безбедна,тоа трае 7-10days, ќе мора да плаќаат овој дополнителни превозот цена.
-Ако не можете да добиете пост по 25 дена од денот ние испратени до вас , ве молиме контактирајте не директно . Ние ќе бидеме со вас да го решат случајот.
- Ако вашата нарачка тежина над 1800g едно време,ние ќе ви испратиме од експрес испорака начин,како ЕМС или DHL.
ПОЛИТИКА НА ВРАЌАЊЕ
-Ако објектот е оштетен или поинаква форма опис,ве молиме фотографирајте и испратете го на мојот е-маил ,ние ќе ја прифати вашата враќа објект во рок од 3 дена, а купувачот треба плати превозот цена на враќање.
ПОВРАТНИ информации
1)Вашата Повратна информација е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку секунди за да се остави одличен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи или услуги, ви благодарам многу !!
2)Ние секогаш понуди најниска цена за најдобри стока и услуга за вас.
3) ве Молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален(3 ѕвезди) или негативни(1-2 ѕвезди) повратни информации.Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука. Ви благодариме!

Главните карактеристики

Шема:
Обоена
Број На Модел На:
T01
Материјал:
Турција Пердув
боја:
може да одберете
MOQ:
10 Јарди (2yards по парче)
Материјал:
Природни Турција Пердув
прифатете:
Кориснички Налог
Ние може да се направи:
било која боја
is_customized:
Yes

Избор на клиент