.

.

SHILO ОДИ Кожа Ровот Женска Есен Мода овча вистинска Кожа долго палто lapel Возбудува Јака двојно гради грб

SHILO ОДИ Кожа Ровот Женска Есен Мода овча вистинска Кожа долго палто lapel Возбудува Јака двојно гради грб

DEN 20400.00

Пристапност
Во достапна форма


Внимание ве молиме предмети се добро спакувани со картонска кутија,со цел да се обезбеди да добиете вашата цел со данок или пониски даночни при увоз,ние ќе го пријават како "подарок" со помала вредност,ако било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност. Бесплатен превозот Ние обезбеди бесплатен превозот само со кина пост воздух mail,не EMS,треба околу 15-25 работни дена да пристигнат. ако ви треба добра под итно, ве молиме изберете превозот метод на курирската служба DHL, или ЕМС и плаќаат екстра за испорака(5-9 дена за да стигне до вас ). Кога ќе го видите вашиот платен за превозот, ние ќе го организира брод за вас во рок од 2-7 дена за вашата нарачка. (Во рамките на 7days) Плаќање 1.Зачувам е нашиот препорачува метод на плаќање 2.Aliexpress треба 24 часа за да ги проверите вашите пари безбедно 3.На враќање назад, вашата сметка ќе треба неколку дена се Врати&Размена политика на Сите нашите понуди се поткрепени со 100% задоволство гаранција,ако за било reson не сте задоволни ,можете да се вратите на објектот за да ни во тоа е оригинална состојба за враќање на парите или замена.Пред да се испрати ни го врати објектот,ве молиме контактирајте не за подетални врати&размена на настава.Ние ќе се вратат сите на вашите пари со исклучок на превозот и ракувањето со такси откако ќе го добиете вашиот врати ставки. Повратни информации политика, Ние ќе се обезбеди позитивен фидбек еднаш уплата,Да се негуваат здрави Али заедница,се надеваме дека ќе го стори истото за нас.Ние сакаме да се разбере дека ние вредност услуги на клиентите неверојатно.Ако имате било незадоволство,ве молиме да ни даде можност да го реши проблемот пред да ни остави негативен фидбек.Ние сме сигурни дека секогаш постои решение и ние сигурно не сакате лошо повратни информации да биде каде што трансакцијата завршува. Ако имате било какви прашања ве молиме слободно контактирајте со нас. Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа. Вашето Задоволство, Нашите Извршување!

Главните карактеристики

Големина:
M, L, XL, XXL, XXXL
Пол:
Жените
Outerwear Тип:
Кожа & Велур
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Декорација:
Epaulet,Печ Дизајн,3D Печатење,Sequined,Батон,Прилагодлив Половината,Црисс-Крстот,Џебови,Бран се Намали,Spliced,Возбудува,Sashes
Јака:
О Деколте
Обвивка Материјал:
Полиестер
Затворање Тип:
Еден Гради
Стил:
Канцеларијата Дама
Материјал:
Овча
Бренд Име:
SHILO ОДИ
Облека Должина:
Долго
Број На Модел На:
14-12

Избор на клиент