.

.

LOL На Баунти Хантер Пропушти Среќа светне Цевка на Врвот Фустан Униформа Облека Игри Cosplay Носии

LOL На Баунти Хантер Пропушти Среќа светне Цевка на Врвот Фустан Униформа Облека Игри Cosplay Носии

DEN 5356.00 DEN 5759.52

Пристапност
Во достапна форма


Материјал : Имитација На Кожа+Сатен Вежба+Brocade Памук+Chiffon
Големина : S M L Прилагодите
f можете да изберете еден големина,ве молиме да ни кажете што се машки или женски?И висина,тежина,половината,биста,хип мерки за сопствени големина.
Пакетот Вклучува :
Кожа Блузи+Здолниште+Ракав+Чорапи+Neckerchief+Јака+Bowknot+Светне Ѕвезди
Костими Големина Табела : S : Биста(78-81cm) Половината(62-66cm) на Колкот(80-83cm) Висина(150-155cm) M : Биста(82-85cm) Половината(67-70cm) на Колкот(84-87cm) Висина(155-160cm) L : Биста(86-89cm) Половината(71-74cm) на Колкот(88-91cm) Висина(160-165cm)
shipping Policy
Ние Брод на Светот
Објектите се превозот од Кина користење на Воздухопловната, стигнат до најголемиот број на земји во рок од 10 до 30 дена.
Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае до 40 работни дена.
Факултативна Превозот Методи
Ако сакате побрзо превозот и како да се користи Експрес сервис како EMS, UPS-от, DHL, TNT, FEDEX, ќе им понуди конкурентна цена со попуст, ве молиме контактирајте не за понатамошни информации. Во нормална состојба, стоката ќе се доставени во рок од 3-7 работни дена по превозот.
КУПАТ ПОВЕЌЕ, СПАСИ ПОВЕЌЕ-ПРЕВОЗОТ ПРОМОЦИЈА
Ние надградба на превозот метод да се Изразат услуга atomically ако вашата нарачка вкупниот износ повеќе од 200.0 ДОЛАРИ, вклучувајќи ги комбинираат превозот надомест. Ќе ја добиете вашата цел побрзо и побезбедно од Воздухопловната мали парцели.
Парцели во Задоцнување : Ако парцела одложена во превозот (повеќе од 30 дена од датумот на испраќање), ве молиме контактирајте со нас преку трговија јасли .
Услуги на клиентите : Ако имате било каков проблем, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку трговија јасли секое време, ние ќе среќен да им помогне на вас како е можно поскоро.
Жалба
Ако не сте задоволни со предмети или на нашата услуга, ве молиме контактирајте со нас пред да се јавите Aliexpress.
ЗАТОА што : Ние ќе се обезбеди побрзо и побрзо решение од Aliexpress. Вашата помош и разбирање ќе бидат високо ценети.
Политика На Враќање
Се враќа ќе биде прифатена само ако некој објект е грубо погрешно или примени во грешка или оштетена состојба во 30 дена. И купувачот ќе се одговорни за враќање на трошоците. Целосно враќање на средствата ќе бидат дадени по приемот се врати стоката. Да се охрабруваат да го прочитате преглед пред поставување на својата цел. Треба да имате било какви прашања, ние го поздравуваме вашиот e-mail да разговараат во понатамошни детали. Ние ќе ги одговори сите прашања на најдоброто од нашата способност.

Главните карактеристики

Големина:
S, M, L, One Size
Посебни Употреба:
Носии
Извор Тип:
Игра
Пол:
Жените
Број На Модел На:
cc-1026
Бренд Име:
НА COS СВЕТОТ
Компоненти:
Здолништа,Цевка На Врвот
Тип На Објект:
Се поставува
Знаци:
Мис Богатство
Материјал:
Имитација На Кожа+Сатен Вежба+Brocade Памук+Chiffon

Избор на клиент