.

.

Gcr15 30220 (100x180x37mm) Висока Прецизност Метрички Заострените Валчести Лежишта ABEC-1,P0

Gcr15 30220 (100x180x37mm) Висока Прецизност Метрички Заострените Валчести Лежишта ABEC-1,P0

DEN 1056.00

Пристапност
Во достапна форма


Профил на компанијата Нашата компанија е основана во 2012 година, кој се инвестирани од страна на три фабрики, сите тие фабрики имаат долга традиција во производство на лежишта за ОЕМ и резервни корисници ширум светот.До сега, Ние произведени топката лежишта, taprer валчести лежишта, Cylindrincal валчести лежишта и игли валчести лежишта. Нашата меѓународна трговија, вклучувајќи перница блокови, аголна контакт топката лежишта, сферични валчести лежишта, удар топката лежишта, спојки, универзална заеднички, precison вратило и така натаму. Ние се стекна со долго искуство во снабдување на ОЕМ услугата, и да имате certificed ISO/TS 16949, па ние сме во состојба да обезбеди целосен сет документација, како што се PPAP,ФЕМА, Контрола План, проток шема.Ние се чека за понатамошно informaiton од вас. Производи - Длабоко Ритам Топката Лежишта Инчен Серија Meric 30200 Серија Meric 30300 Серија Meric 32000 Серија Meric 32200 Серија Meric 31300 Серија Meric 32300 Серија Precison : P0(ве Молиме истрага ни за P6 или P5) Вибрации Ниво : Нормална(ве Молиме истрага за Z1 V1 или Z2 V2 за Внатрешни diamter е помалку од 60mm) Контакти Ние снабдување со широк спектар тип на лежишта со вашето барање за квалитет.Ве молиме истрага нас од страна на : Whats App : 15068518383 e-mail : [email protected] Мобилен : 15068518383 Фабрика Локација : Shaoxing,Жеџијанг,Кина 312375 Веб : www.sx-deer.com

Главните карактеристики

Материјал:
Челик
Премази:
Црна Оксид
Бренд Име:
FLB
Број На Модел На:
30220
Структура:
Имајќи

Избор на клиент