.

.

Кујна DIY Креативни 3D Силикони Торта Мувла Азбука Бебе Облека Бебе Фондан Мувла A782

Кујна DIY Креативни 3D Силикони Торта Мувла Азбука Бебе Облека Бебе Фондан Мувла A782

DEN 213.00 DEN 300.48

Пристапност
Во достапна форма


Кујна DIY Креативни 3 D Силикони Торта Мувла Азбука Бебе Облека Бебе Фондан Мувла A782
Ставка Опис
Материјал : Силикон
Големина:0.9(H)*10(W)*10.8(L)cm
Боја : Случајни боја
Пакет : 1 buc од opp
Висок квалитет и тоа е лесно за употреба и чистење
Тоа е Мека и лесна за употреба
Рејтинг на температура : -40 centigrade на +210 centigrade
Зошто Купи Од нас? Квалитет : Ние имаме строга проверка пред да се испрати за вас. Гаранција : Ние и ветуваме на целосна наплата или навредуваат ако пакет беше потврдено изгубени. Комуникација : имаме професионална услуга тим,можете да не контактирате преку trademanager или центарот за пораки. Професионален : Ние нудиме на Големо, се Прилагодите, Капка-превозот,Агент за Купување, ако
потребни ние може да ви испрати слики без жиг. Внимание : ве Молиме бидете сигурни дека вашата адреса, телефонски број и име и презиме може да се закачите вас. Ако имате барања од нарачката, ве молиме да ни остават порака
Испорака : Бесплатен превозот од Кина Пост Воздух Mail, Да USA & Canada : Околу 7-15 дена; во Европските и во близина на земји : Околу 10-30 дена; Да Бразил и Русија или други понатаму земји : Околу 25-60 дена Ако треба итно, ве молиме изберете EMS/DHL/Федекс со дополнителни поштенски;
DHL : 2-5 Работни,EMS : 7-15 Работни дена.
Повратни информации : Ако не сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме да ни остават 5 ѕвезди позитивни повратни информации. Ако имате било какви прашања во врска со вашата трансакција, ве молиме контактирајте со нас пред да замине повратни информации или да го применуваат спор

Главните карактеристики

Тип:
Торта Алатки
Бренд Име:
DYan
Непристојни Слика:
No
сертификација:
CE / ЕУ,CIQ,ФДУ
Материјал:
Силикони
Функција:
Еко-Пријателски
Сексуално Сугестивна:
No
Број На Модел На:
силиконски калап
Торта Алатки Тип:
Габи,

Избор на клиент