.

.

KH Посебни Лаптоп Бранеа Сјајот Налепница на Кожата Покрие Guard Заштитник за DELL Vostro 14-3459 14

KH Посебни Лаптоп Бранеа Сјајот Налепница на Кожата Покрие Guard Заштитник за DELL Vostro 14-3459 14

DEN 866.00 DEN 911.52

Пристапност
Во достапна форма

KH Посебни Лаптоп Сјајот Бранеа Кожа Налепница на Кожата Капак (не вклучуваат компјутерски)
1. Се пробие преку традиционалниот концепт на школка за заштита, користење на нови видови на животната средина
материјалот од Јужна кореја материјали. Живописни симулираат сенка донесе чувство на удобност и слобода.
2. По прецизно сечење со Оптички машина тогаш совршен во комбинација со лаптоп компјутер. ТОА има
функција на носат-отпорни, киселина и kanti-алкално, анти-нафта, лесен за чистење .
3. Можете повторно да го користите и не неисправни за џвакање.И покрај тоа што го залепите гума со кои се соочуваат 100 пати,тоа
не остава неисправни за џвакање. не треба да се намали ВКЛУЧУВААТ : Надворешниот кожата + Зглоб остатокот на кожата. не вклучуваат Botttom кожата.
еј само ги имаат истите се прилагоди за вашиот референца :
затоа,некои покрива кожата е biger.
јас ќе се Свитка покрива кожата да Плик,па тоа треба некои Браздата .
но,ве молам, не грижете се.ако сте го добиле на објектот.
ве молиме да се држиме маска за да ја вашиот компјутер,на браздата ќе disapper.
Инструкции :
1. Темелно се Чисти вашиот лаптоп.
2. Кога сте подготвени да го залепите филм за лаптоп, ќе треба да се стави прстите во средината, обидувајќи се да не допре работ на филмот, така што на крајот може да биде заглавен цврсто. Потоа, употреба за коса посува да се загрее, а ќе се лепи. Ако вашите прсти се задржи на допирање на работ, тоа ќе ја намали нејзината слатка сила.
Па ве молиме да го користите коса посува да се загрее, а ќе се придржуваат!
Топ Причини за Купување на нашите Производи :
1. Ние сме посветени на обезбедување на Најдобри производи Достапни на пазарот.
2. Имаме ТРИ (3) годишна Гаранција од Датумот на Купување.
3. Ние ги користиме Зачувам Плаќање на Услугата. 30 дена со Замена или Враќање на средствата.
4. Сите Пратки од Воздухопловната БЕЗ Дополнителни Трошоци.
5. Ние сме Фабрика Директни услуга и може да им понуди Најниски цени.
1. Ако сте заинтересирани во повеќе парчиња, ќе им понуди повеќе попуст. Очигледно голема!
2. Ние нудиме конкурентни трговија на големо цена, ако ви се одвива една голема цел, бидејќи ние сме живееле голем земјата со својата слава светски производител!

Главните карактеристики

Бренд Име:
KH
Водоотпорен:
Yes
Производи Статус:
Акции
Број На Модел На:
Vostro 14-3459
Материјал:
ПВЦ
Тип:
Налепница

Избор на клиент