.

.

Mara е Сон Водоотпорен Патни Торби Мода Голем Капацитет Жените Најлон Виткање Торба Унисекс Багаж Преносни Рамо Патна Чанта

Mara е Сон Водоотпорен Патни Торби Мода Голем Капацитет Жените Најлон Виткање Торба Унисекс Багаж Преносни Рамо

DEN 605.00 DEN 1062.24

Пристапност
Во достапна форма


Име на производ Жените Чанта Бренд Mara е Сон Тежина 600 G Size 28*36 cm Материјал со Висока Quailty Оксфорд Боја Морнарица Сива 2 Style бои Корисни Училиште / Неврзан Улица / Туристички Капацитети Може да се стави Паричникот Копче Телефон Козметички итн Внатрешни работи Мобилен Телефон Џеб Внатрешни работи Патент Џеб Функција на Улица/shopping /состанок итн
Mara е Сон Водоотпорен Патни Торби Мода Голем Капацитет Жените Најлон Виткање Торба Унисекс Багаж Преносни Рамо Патување Чанти
Answer : ___________________________ Note :
1.Поради светлината разлика , боја може да биде малку разлика.
2.Ве молиме овозможи 1-2 см разлики поради прирачник за мерење.
Информации
1. Боја : Морнарица Сива 2 стил бои
2.Големина : 28*36 см
3.Тежина : 600 g
4.Материјал : Висок Квалитет На Оксфорд
5.Стил : Мода Чанта
За Плаќање 1. Целосна исплата мора да се направи во рок од 7 дена од денот на поставување на својата цел. 2. Купувачот е одговорен за било кој данок и/или должност обвинет од страна на својата земја. 3. Прифатени методи за плаќање : во Моментов, што може да се плати со користење на Visa, Master Card, Western Union, Qiwi и банкарски трансфер. Повеќе можности за плаќање ќе биде достапна на Ali Express во иднина. Понатаму за плаќање прашања, ве молиме погледнете на овој линк http : //help.aliexpress.com/payment_method.html , тоа може да ви помогне.
За Повратни информации Од вашите повратни информации е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Ви благодариме!
Ако сте незадоволни со тоа, ве молам, ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни и неутрални повратни информации. Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ги задоволи вас. Ви благодарам многу!
За Превозот 1. Пакет брод колку што е можно побрзо по вашата исплата,Пост воздух пошта ќе ги преземе околу 20-45days, некои coutry ќе трае 20-60 дена,EMS(7-15days), 2. Генерално, Повеќето наредби се обработуваат во рамките на 5-7 работен ден.Но задоцнување на испораката ќе се случи како на нашиот тим се промени секој момент. 3.Меѓународен превоз е потребно долго време,ве молиме да бидете трпеливи, ќе биде затворен за заштита на најновите динамичен информации, пратката може да биде случајна штета, вклучувајќи изедначување, па дури и изгубени, ве молиме да се разбере! Ако не го добиете вашиот пакет,или пратката е оштетена,или имаат неисправни производи, ве молиме да ни обезбеди некои слики како доказ, ако факт е точно, ние ќе испрати нов производ за вас. Било какви барања ве молиме да ни кажете пред пратката испраќање, бидејќи еднаш парцела испраќање, ние не може да промени ништо! Ние обезбедуваме бесплатен превозот е Кина пост воздух пошта, ви благодариме

Главните карактеристики

Големина:
28 x 36 cm
Тип На Објект:
Чанти
Шаблон Тип:
Крпеница
Стил:
Моден
Пол:
Жените
Обвивка Материјал:
Полиестер
Затворање Тип:
Патент
Чанти Тип:
Рамо Кеси
Број На Модел На:
LKWJJ1997
Видовите на вреќи:
Рамо & Crossbody Кеси
Тврдост:
Мека
Внатрешни работи:
Мобилен Телефон Џеб,Внатрешни Работи Патент Џеб
Бренд Име:
Mara е Сон
Број на Рачки/Ремени:
Еден
Главен Материјал:
Oxford
Обликот:
Повик Tote
Декорација:
Никој
Повод:
Разноврсна
Надворешноста:
Никој
2017 дизајнер чанта висок квалитет на Боја:
Морнарица Сива 2 стил бои
2017 големи џеб секојдневен Главен Материјал:
Висок Квалитет на Оксфорд + Полиестер жените бонбони боја Crossbady торба
2017 кеси женска познатиот Тежат :
600 g жените солидна торба
круг слама плажа торба девојки Функција:
Состанок / Работа / Street / Патувањето / Училиште /Качување итн
повик crossbody торба Капацитет:
Може да се стави во Паричникот Телефонски Копчиња за Козметички итн
жените торба Стил:
Моден печатени жените tassel чанта
кеси чанти жените Затворање Тип:
жените торба
луксузни чанти жените кеси Декорација:
Патент Жените Crossbody Торба
датум:
20170921
чанта кожни торби за девојка sac femme:
крстот тело торби за патување

Избор на клиент