.

.

Алуминиум Легура Автомобил Воланот Гребло Shift Менувачот Гребло Екстензии за Бенц 2/3/4/5 GT/6/7 Серија X4 X1 Z4 Бесплатен Превозот

Алуминиум Легура Автомобил Воланот Гребло Shift Менувачот Гребло Екстензии за Бенц 2/3/4/5 GT/6/7 Серија X4 X1

DEN 2169.00 DEN 2331.84

Пристапност
Во достапна форма


2921058797638459 Топла Продажба US $ 318.58 /парче US $ 17.99 /парче US $ 4.18 /парче US $ 9.18 /парче US $ 5.99 /парче US $ 8.58 /парче US $ 4.58 /парче US $ 8.88 /парче US $ 8.18 /торба US $ 88.58 /парче US $ 56.99 /парче US $ 2.57 /парче US $ 19.99 /парче
Алуминиум Легура Автомобил Воланот Гребло Shift Менувачот Гребло Екстензии за Бенц 2/3/4/5 GT/6/7 Серија X4 X1 Z4 Бесплатен Превозот
Ве молиме имајте во предвид :
1) Пред да го поставите цел, да внимателни изгледот на вашиот АВТОМОБИЛ ако постои оригиналниот воланот Гребло на прв
2) ве Молам, проверете го возилото за годината доколку двете се во нашиот опис.
Компатибилност :
Мерцедес-Бенц 2 Серија 2014 ~2017
Мерцедес-Бенц 2 Серија Вагон 2016 2017
Мерцедес-Бенц 3 Серија 2013~2017
Мерцедес-Бенц 4 Серија 2013~2017
Мерцедес-Бенц Серија 5 GT 2014~2017
Мерцедес-Бенц 6 Серија 2014~2017
Мерцедес-Бенц 7 Серија 2013~2015
Мерцедес-Бенц X1 2014~2017
Мерцедес-Бенц X4 2013~2016 Година
Мерцедес-Бенц Z4 2013~2017
Оваа страница има сет на воланот гребло shifter екстензии направени со едно парче од легура на алуминиум во мат финиш. Овие гребло shifter екстензии се одличен начин за да го подобрите вашето гребло shifters и дава убав pop на контраст боја.
1) Гребло Продолжување x 1 сет (Лево и Право) , 2 Парчиња
2) Високо квалитетни Алуминиумски ЕДНО ПАРЧЕ-НАМАЛУВАЊЕ на готовиот , Мат Површина
3) Направени од Алуминиум
4) Инсталацијата е многу лесно со апсолутно никаква модификација е потребно.

Главните карактеристики

Бренд Име:
ZUCZUG
Име На Модел:
SZSS-SWP-БЕНЦ
Материјал:
Алуминиум Легура
Автомобил Производител:
BMW

Избор на клиент