.

.

Стандардна 1/2 инчи Цевка Фитинзи гас цевка за водовод живеат Со заеднички лактот цевка Tee 304 од не ' рѓосувачки челик, бакар додатоци

Стандардна 1/2 инчи Цевка Фитинзи гас цевка за водовод живеат Со заеднички лактот цевка Tee 304 од не ' рѓосувачки

DEN 648.00

Пристапност
Во достапна форма


Стандардна 1/2 инчи Цевка Фитинзи гас цевка за водовод живеат Со заеднички лактот цевка Tee 304 од не ' рѓосувачки челик, бакар додатоци
Опис : 100% сосема нов и висок квалитет на Производот главен материјал : бакар и 304 # нерѓосувачки челик Спецификација на Производот : Стандард G1 / 2 DN15 Производи што се применуваат за : бојлери, цевки за гас, вода, цевки и така натаму Совет : ве Молиме изберете во зависност од вашите актуелната употреба, за да дознаете дали потребата за внатрешен или надворешен навој, да предизвикаат непријатности, ве молам, прости ми, јас ви посакувам среќен живот !! Пакет : 1 x Цевка Фитинг

Главните карактеристики

боја:
A, B, C, D, E, F, G, H, I, J, K, L, M, N, O, P
Големина:
Other
Тема Спецификација:
1/2
Техника:
Кастинг
Број На Модел На:
P201702-B305
Тип:
Tee
Глава Кодот:
Хексагонални
Бренд Име:
Halojaju
врска:
прирабница
Обликот:
Намалување на
Црево Внатрешен Дијаметар:
20mm
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
is_customized:
yes
База Тип:
Алатки
Тип На Објект:
Хардверски Додатоци
Тип:
бања прибор
Примена:
кујна бања
Техника:
Полирање позлата процес
Тип На Производ:
конектор
Име на производ:
завртка тема Цевка Фитинзи
Тело Материјал:
Нерѓосувачки Челик, Бакар

Избор на клиент