.

.

4Pcs/Set Kawaii Гумичка Молив Цртање Квалитет Алатки Училиште Продавала Децата на Училиште Предмети Гуми За Деца, Гума Симпатична Гумичка Молив

4Pcs/Set Kawaii Гумичка Молив Цртање Квалитет Алатки Училиште Продавала Децата на Училиште Предмети Гуми За Деца,

DEN 91.00 DEN 95.52

Пристапност
Во достапна форма


[xlmodel]-[производи]-[41051] ПРЕПОРАЧУВАМ
[xlmodel]-[фото]-[0000] ФОТОГРАФИИ ЛИСТА
[xlmodel]-[производи]-[28537] најпопуларниот
[xlmodel]-[custom]-[28536]
[xlmodel]-[custom]-[28536]
[xlmodel]-[custom]-[28536] ПОВРАТНИ информации
1. Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме оставете ги вашите позитивни повратни информации и 5 ѕвезди . и 5 ѕвезди за детална оценка на вашата нарачка. Откако ќе ни покаже на екранот на двата 5 ѕвезди , ние ќе ви даде 5% ПОПУСТ за вашата следна цел.
2. Ако не се задоволни нашите производи, ве молиме контактирајте со нас пред да остави негативни повратни информации или да направи детална оценка . Ние гарантираме ние ќе се 100% се реши било каков проблем за вас.

Главните карактеристики

Тип:
Гумичка
Бренд Име:
КЕВИН&САСА ЗАНАЕТИ
дизајн:
Кармин
Промотивни Гумичка Форма:
Овошје
Возраст:
>6 години
Гумичка Стил:
Промотивни Гумичка
Број На Модел На:
Z880
Гумичка Материјал:
Пластични
Новина:
Фантастична
Гумичка Тип:
Молив Гумичка
Користење на сезоната:
Пролет, Лето, Есен, Зима
Соодветна возраст:
6+
Боја:
Како фото покажа
Големина:
1.8*7.4cm length
Тежина:
0.085kg
Посебни клаузули:
No
Пакување:
ПВЦ
Материјали:
Пластични

Избор на клиент