.

.

50pcs/многу 7cm Свила Круг Голема Цреша Вештачки Цвеќиња Главата За Свадба Декорација DIY Венец Подарок Scrapbooking Лажни Цвеќиња

50pcs/многу 7cm Свила Круг Голема Цреша Вештачки Цвеќиња Главата За Свадба Декорација DIY Венец Подарок Scrapbooking

DEN 390.00 DEN 419.52

Пристапност
Во достапна формаВе молиме обележите овој магазин, секој петок од 10-12 часот. Топла продажба содржина имаат екстра голем попуст

Состојба : 100% Сосема Нов И Висок Квалитет
Материјали : Свила
Боја : Како на сликата покажува.
Цвет Големина : 7* 7* 2cm (1cm=0.4 инчи)
Пакетот вклучува : 1 број =50 компјутери
Употреба : се роденден испрати цвеќе, прослава на испрати цвеќе, љубов и цвеќиња, симпатија цвеќиња, фестивал на цвеќињата, дома декорација!
Answer : ___________________________ Note :
Поради различни следи и камера светла може да предизвика
мало боја разлики, главно во вид на сите бои.
Ние гарантираме дека изглед,
целосно во согласност со т тој слика.
Цел Известување
Превозот : 1. Ние гарантираме за да брод стоки во рамките на 24-72 часа по исплата потврда освен празник. 2. Ние брод од страна на Кина пост,EMS,според вашиот избор, кога прави нарачка. 3. Ако не примите објект по 45 дена,ве молиме контактирајте со нас.Ние ќе се направи сите наши напори да го реши проблемот. 4. Ние не сме одговорни за застои предизвикани од страна на царината,Увозните давачки,даноци, придонеси или други customscharges. Гаранција : 1. Сите предмети има 1 година гаранција.Ако вашето купување не ги исполнуваат merchantable квалитет,погодност за целта или одговара на описот. Може да бидете сигурни дека вашите прашања се решени. 2. За погрешно-испраќаат предмети,ве молиме контактирајте со нас во 48 часа по породувањето.Ние ќе се организираме да ја испорача corret предмети или да се вратат сите на вашата исплата. 3. За неисправни или погрешни производи,ве молиме да правите фотографии или видеа,ние ќе го препрати или наплата по потврдување.

Главните карактеристики

Тип:
Декоративни Цвеќиња & Венци
Материјал:
Свила
Цвет Стил:
Цвет Раководител
Класификација:
Вештачки Цвеќиња
Број На Модел На:
GA62
Повод:
Свадба
Стил:
Цвет
Тип:
Цреша
Големина:
7cm
цвет материјал:
Свила
Употреба:
DIY
боја:
Црвена,Сина,Розова,Бела,Виолетова......

Избор на клиент