.

.

WT-E364 WKT Накит трговија на Големо Сопствени Природни Смоли Обетки ситен Добиток Студ Earring Со Злато Electroplated Оникс Студ Накит

WT-E364 WKT Накит трговија на Големо Сопствени Природни Смоли Обетки ситен Добиток Студ Earring Со Злато Electroplated

DEN 1704.00

Пристапност
Во достапна форма


WT-E364 WKT Накит трговија на Големо Сопствени Природни Смоли Обетки ситен Добиток Студ Earring Со Злато Electroplated Оникс Студ Накит
Точка Законик :
WT-E364
Материјал :
Природни resine
Големина на :
Прибл. 40mm долг; добиток околу 11*22mm
Количина :
5pcs/многу,ако цел еден многу и ќе добиете 5 парчиња.
Заврши :
црна пиштол/gold/ розово злато/сребрена позлатен
ОЕМ :
Ние сме фабрика директно продажба и може да се произведе на вашиот бренд
Повеќе Обетки
Пакување :
Секое парче има една OPP вреќа, меур обвива
Начин на плаќање :
Paypal / T/T / Western Union/ Али ascrrow
Превозот начин :
DHL / Федекс/ Aramex/ CPAM / EPECKET/ или според вашето барање
Повеќе за нас
Повеќе накит наоди ве молиме љубезно се провери од нашата друга продавница :
Ве молиме Имајте во предвид : Овие се природен камен.На големини и форми и бои ќе се разликува малку, но сето тоа ќе биде убава! Тие се еден од еден вид камења, ако ви се грижи за својот суров и природни, pls се разгледа за да се купи.

Главните карактеристики

Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
WT-E364
Бренд Име:
WKT
Назад Наоѓање:
Притисни-назад
Стил:
Тренди
Материјал:
Смола
Пол:
Жените
Обликотшема:
Животните
Метали Тип:
Бакар
Метали Тип:
Злато Позлатен

Избор на клиент