.

.

(10 парчиња/многу)железо прстен.Картичка тока.DIY фото албум КАРТИЧКИ.Обврзувачки железо прстен.На обрачот.Отворете кругови.Клучен прстен

(10 парчиња/многу)железо прстен.Картичка тока.DIY фото албум КАРТИЧКИ.Обврзувачки железо прстен.На обрачот.Отворете

DEN 201.00 DEN 220.80

Пристапност
Во достапна форма


започнете
крајот
Испорака
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона.
6. Ако не сте добиле вашиот orderafter 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас побрзо. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Време На Испорака :

Главните карактеристики

боја:
15mm, 20mm, 25мм, 30мм, 35mm, 40mm, 50mm
Тип На Производ:
Копчиња
Метал Тип:
Железо
Копчето Тип:
Во Комбинација Копчето
Техника:
позлата
Стил:
Flatback
Обликот:
Круг
Материјал:
Метал
Декорација:
Никој
Број На Модел На:
KH-50
Име:
отворете јамка
Материјал:
Железо
боја:
Бела
Големина:
внатрешниот diameter30mm
Пакување:
10pieces
забелешка:
Ние може да се наредат и други големина сакате
Големина:
50mm

Избор на клиент