.

.

10pcs Цинк Позлатен Четири Канџи Орев Говорникот Орев Т-орев Слепи Фронт Tee Орев оков за Мебел M3 M4 M5 M6 М8 M10 М12

10pcs Цинк Позлатен Четири Канџи Орев Говорникот Орев Т-орев Слепи Фронт Tee Орев оков за Мебел M3 M4 M5 M6 М8

DEN 32.64

Пристапност
Во достапна форма


Карактеристики :
Сосема нов и висок квалитет.
Стандард метрички крупни теми.
Цинк галвански да се спречи рѓа и издржливи во употреба.
Висока отпорност на абење на површината на производот.
Дизајнот на serration може да се прошири на површината помеѓу орев и работа парче,не се лизга и лесно да се заклучи.
Овие зрна се користат за да се обезбеди навој приклучок во дрво.
Едноставно допрете ореви во соодветно големина дупка и prongs ќе ги одржи во право позиција.
Спецификации :
Големина на :
M8x10mm долго
M6x9mm долго
M5x8mm долго
M4x8mm долго
M3x6mm долго
M12x15mm долго
M10x11mm долго
Боја : Сребрена
Пакет Се Вклучени :
10 x Нут

Главните карактеристики

Големина:
M12, M4, M8, M10, M3, M5, M6
DIY Материјали:
Електрични
Тип:
Т-ореви

Избор на клиент