.

.

Вез машки кожа долг патент паричникот кожен паричник бизнис дама

Вез машки кожа долг патент паричникот кожен паричник бизнис дама

DEN 2860.00 DEN 3365.28

Пристапност
Во достапна форма


Ве молиме да го потврдите полно име, Адреса, поштенски код и Телефонски
Број ќе оставиме да ни се во право, овие се многу важни за превозникот
да ја испорача вашата пакет и во можност да се јавите на consigee во времето.
Ако има било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние сме среќни да помогнеме.

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Паричникот
Материјал Состав:
Cowhide
Внатрешни работи:
Внатрешни Работи Оддел,Внатрешни Работи Патент Џеб,Монета Џеб,За Држачот
Вистински Тип На Кожа:
Кравја Кожа
Паричникот Должина:
Долго
Број На Модел На:
s-132
Пол:
Унисекс
Затворање Тип:
Патент
Објектот Ширина:
2.5cm
Објектот Висина:
19cm
Објектот Должина:
10.5cm
Паричници:
Организатор Паричници
Бренд Име:
Полжав Бебе
Главен Материјал:
Вистинска Кожа
Стил:
Европски и Американски Стил
Шаблон Тип:
Plaid

Избор на клиент