.

.

2018 Нови Мулти функција водоотпорен деца Престилка за Деца Со Престилка Џеб слика Дете Pinafore Цртање Готвење Престилки Логото

2018 Нови Мулти функција водоотпорен деца Престилка за Деца Со Престилка Џеб слика Дете Pinafore Цртање Готвење

DEN 430.00 DEN 716.16

Пристапност
Во достапна форма


2017 Нови Мулти функција водоотпорен деца Престилка за Деца Со Престилка Џеб слика Дете Pinafore Цртање Готвење Престилки Логото
Answer : ___________________________ Note : 1. Вештачки грешки во мерењето во 1 CM е нормално.
2. Големина : L48.5*W47.5cm
Ние обично нудат стандардна меѓународна воздухопловната. Тоа може да трае околу 10 до 30 работни дена за испорака. Ако имате било какви прашања или било какви посебни барање, дали ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа Поради т тој временската разлика меѓу нас, ви благодариме за вашиот understandin. Ние сме меѓународни продавачот од Кина копното. Ве молиме да бидете трпеливи!
Ако се потврди приемот во рок од еден месец и да се направи проценка за нашите производи, ние ќ ви даде забава. Ако имате било какви прашања по добивањето на производ,ве молиме контактирајте со нас,ние ќе го реши проблемот за вас во прв пат.

Главните карактеристики

Големина:
L48.5 x W47.5cm
Класификација:
Без Ракави Престилка
Материјал:
ПВЦ
Тип:
За деца
Бренд Име:
TTGYEasy
Стил:
Краток
Употреба:
Санитарните
Број На Модел На:
ETWQ006
Видови:
децата лигавче
Тежина:
200g
боја:
Сина
Пакување:
OPP пакување
Големина:
L48.5*W47.5cm
Функција:
dirtproof,отпорни на нечистотија,водоотпорен
Пол:
деца,деца,детска

Избор на клиент