.

.

Жешка!Голема колиер земе навистина вистински крзно шамија raccoon јака/природни притиснете за миење главниот kimberley shawls 100 cm * 18 сантиметри

Жешка!Голема колиер земе навистина вистински крзно шамија raccoon јака/природни притиснете за миење главниот

DEN 2038.00 DEN 3134.88

Пристапност
Во достапна форма

Опис на производот Материјал : 100% реално крзно без боење Боја : природата боја.како raccoon куче има машки и женски,боја има светлина, неутрални и темна боја.ние ќе ви испратиме во ramdom боја.Ако ви треба бела ,црна или други бои, ве молиме контактирајте со нас. Големина : поставата должина околу 90cm,крзно 100cm должина околу Информации : Ние имаме свои фабрика, ако ви треба повеќе или било какви посебни боја или големина ве молиме контактирајте со нас, голема цел, голем попуст .

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Марами
Пол:
Жените
Бренд Име:
HARPPIHOP
Стил:
Моден
Шаблон Тип:
Цврста
Одделот За Името:
Возрасни
Материјал:
Крзно,Микрофибер,Полиестер
Марами Должина:
80см-100cm
Марами Тип:
Шамија
Број На Модел На:
maoling

Избор на клиент