.

.

Microblading Игли Веѓа Усна Трајна Шминка Microblading 100Pcs 5F Sterilized за Еднократна употреба Тетоважа Машина за Снабдување на Додатоци

Microblading Игли Веѓа Усна Трајна Шминка Microblading 100Pcs 5F Sterilized за Еднократна употреба Тетоважа Машина

DEN 623.52

Пристапност
Во достапна форма


Microblading Игли Веѓа Усна Трајна Шминка Microblading Везови 100 Pcs 5 F Sterilized за Еднократна употреба Тетоважа Машина за Снабдување на Додатоци
Ве молиме кликнете на сликите подолу за да го купи игла големина сакате.(100pcs игли и 100pcs совети)
Круг Лагер ( РЛ )
Станот Shader ( F)
Опис На Производот :
Точка име : Шминка Microblading Тетоважа игли
Материјал : 316 L не ' рѓосувачки челик со висок квалитет
Состојба : 100% сосема нов
Големина на располагање : 1 RL, 3 RL, 5 RL, 7 RL, 3 F, 5 F, 7 F
Sterilized со Гама Зраци.
ISO9002 и CE означени.
Во согласност со Владата Стерилизација Упатства.
Безбедни и здрави.
Професионални алатки за тетоважа уметници.
Совршен тетоважа снабдување на додатоци за електрична тетоважа машина.
Карактеристики :
Во голема мера се користи за веѓа усна eyeliner трајна шминка microblading.
Се користи со електрична тетоважа машина.
Одлична стабилност, помалку вибрации.
На microblading игли обезбеди крајната сила, прецизност и стабилност.
Остри со еластичност, професионални алатки за тетоважа уметници.
Професионален стандард должина големина одговара на сите тетоважа машина.
Вез рамен игли се во голема мера фаворизирана од страна на корисниците и потрошувачите.
Индивидуално спакувани и запечатени, повеќе безбедна и чиста.
За една употреба.
Пакување Листа :
100 Pcs 5 F Шминка Тетоважа Игли
Microblading Тетоважа Игли Покаже :
1) Сите предмети се дадени на светот од страна на : TNT ,DHL ,Кина пост, Alixpress, Fed Ex, E пакет ,SPSR,ЕМС .
2) Превозот од Кина пост воздух mail (тежина е под 2kg) е бесплатно, обично тоа треба цела 10-30 дена да пристигнат. Превозот со ЕМС, DHL (за голема цел или тежина е над 2kg) ќе бидат на товар на превозот надомест. Тоа трае 7-10days да пристигнат. Тоа може да потрае подолго поради доцнење во сопствени грешки или празници или времето проблем.
3) на Вашиот предмет ќе бидат испратени по веб-сајт проверена на плаќање во рок од 24 часа. На доделување на датум е 1-3 дена.
4) Ние ќе ви испрати следење на број кога објектите се пост, ве Молиме проверете и останете во контакт со вашата локална канцеларија.

Главните карактеристики

Бренд Име:
chfeng
Број На Модел На:
CL00005F
Тип:
Тетоважа Игла
Тип:
Тетоважа Снабдување Со Тетоважа Додатоци
Точка име :
5F Шминка Microblading Тетоважа Игли
Материјал:
Sterilized 316L не ' Рѓосувачки Челик
Количина:
100pcs 5F Шминка Тетоважа Игли
Функција:
Sterlized Безбедни и Здрави
feature2:
За Еднократна Употреба За Singke Користете Само
Одговараат на:
електрични тетоважа машина
користат за:
Веѓа Усна Eyeliner Трајна Шминка
Предност:
Одлична Стабилност Помалку Вибрации
Пакет:
Индивидуално Спакувани И Запечатени

Избор на клиент