.

.

3d пенкало за 3d пенкала Ниска температура,USB-мобиле енергија,заштита на раце 3d пенкало doodler Smart LED дисплеј 3d цртеж пен-3d-пенкала

3d пенкало за 3d пенкала Ниска температура,USB-мобиле енергија,заштита на раце 3d пенкало doodler Smart LED дисплеј

DEN 1840.00 DEN 2164.80

Пристапност
Во достапна форма

ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА.Притиснете ENTER за да се прикаже PCL режим
3. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#.Вклучување на моќ и scren прикажува "3 DPEN"
2. Бесплатни Пенкало база/стандард понуди висока температура отпорни,стабилни перформанси база 6.Се надевам среќен шопинг !
Семејство да играат заедно
Возрасни и деца може да се игра 3 D пенкало, целото семејство да се игра со нив, може да се развие деца интелигенција, подобрување на рацете на способност, развој на креативноста. 3 модели за брзо прилагодување Со една рака да ја заврши на вредноста 5. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.
Враќање & Наплата :
1. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен. Алумина Материјал Метална површина, како Iphone, исклучително мазна и привлечни
метод на работа
1.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!
За Повратни Информации :
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Одговараат на не-професионалци,едноставен и лесен 4. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА.Долго притиснете го копчето за да почне да сликарство,doble-кликнете на храна копче може да продолжи да се празни
5. Nib Nib температура е толку ниско, како 10-14 °, може да се извлече директно во рака,нема да предизвика изгореници 7. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7.Unplun моќ кога ќе се заврши
Стандард пакети вклучуваат : Пенкало : 1* 3 D Пенкало ( Злато / Сино / Розово злато / Сребрена ) Приклучок : 1 * 12 V2 A адаптер ( AU/US/велика БРИТАНИЈА/ЕУ ) ќе испрати право приклучок за вас врз основа на вашата земја ,ако треба да дополнителен приклучок ,pls ни кажете веднаш штом ќе го купите кабелот за напојување : 1* USB кабелот за напојување Пенкало база : 1 * Пенкало база Упатство : 1 * англиски Корисникот Manua Филамент : 1 Боја * 5m филамент Подарок : 3 Color * 5m филамент (боја е случајна)
За Испорака :
1.
За Гаранција :
1. USB Напојување дупка Поддршка за поврзување на мобилни моќ, компјутери, дома приклучоци 2. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Екранот секогаш Можете да видите, се прилагоди на температурата 3. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците.

Главните карактеристики

Потрошен Тип:
Редовни температура, Ниска температура
Број На Модел На:
USB 3D ПЕНКАЛО-X4G
Адаптер Тип:
сите
Формирање:
3d печатење пен
адаптер за струја:
110/240V 2A
Млазницата Дијаметар:
0.75 мм
На ниска температура верзија се користи filamen:
1.75 mm PCL Филамент
Регуларната верзија се користи filaments:
1.75 mm ABS/PLA/PCL Филамент
Материјал:
Алумина
Големина:
16*19*170mm
Тежина:
52g
Печатење температура:
прилагодлив
Брзина На Печатење:
3 брзини/Прилагодлив

Избор на клиент