.

.

Словенски Норвешка Valknut Викинг Svarog плоштадот pendant Ѕвезда Рус амајлија Шарм Античките talisman накит пагански мажите Готски ѓердан

Словенски Норвешка Valknut Викинг Svarog плоштадот pendant Ѕвезда Рус амајлија Шарм Античките talisman накит

DEN 72.00 DEN 124.32

Пристапност
Во достапна форма


ТОЧКА ИМЕ
Словенски Норвешка Valknut Викинг Svarog плоштадот pendant Ѕвезда Рус амајлија Шарм Античките talisman накит пагански мажите Готски ѓердан
Еко-Пријателски : Олово & Nicke Слободни
Изненадување подарок во вашиот парцела!
Време на испорака : 2-7 работни дена
ПРЕВОЗОТ ИНФОРМАЦИИ
Цел обичен мал пакет.
Овој метод само превозот информации во кина,не постојат информации кога тоа е надвор од кина.
Цел>$5, предаден од страна на Кина пост воздух mail или Epacket(Само НАС).
Методот има меѓународен shgipping информации.
Цел>$180 ,предаден од Експрес(DHL/UPS/Федекс/EMS ) .
Методот е многу брзо за да се дојде во рамките 2-7 работни дена.
Вашиот дизајн и трговија на големо се добредојдени!
Повеќе квантитет Повеќе попуст!
Имаме многу акции! Сите продукции се директно од нашата фабрика!

Главните карактеристики

Должина:
45cm
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Стил:
Тренди
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Pendant Големина:
30*40mm
Број На Модел На:
001
Пол:
Мажи
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Метали Тип:
Бакар
Бренд Име:
Чендлер
Обликотшема:
Крстот
Материјал:
кожа
is_customized:
Yes
Функција:
подарок
Стил:
Мода/Панк/Готски/Етика
боја:
антички сребрен
Материјал:
бронза
Pendant/Шема:
Svarog плоштад
адвокатско сребро синџир ѓердан:
Рачно Изработени Пријателство Necklcae
сребро изјава ѓердан:
Злато Сребрен Ѓердан
гроздобер сребрен ѓердан:
синџир сребрен ѓердан
Количина:
1 buc/opp вреќа
Пол:
Жени/Девојки/Femme
Повод:
Свадба/ангажирање/партија

Избор на клиент