.

.

HSIC Нови 2017 Аниме Смрт Белешка Крстот Pendant Ѓердан Chocker Куче Ознака Ѓердан За Жени Мажи Накит 12319

HSIC Нови 2017 Аниме Смрт Белешка Крстот Pendant Ѓердан Chocker Куче Ознака Ѓердан За Жени Мажи Накит 12319

DEN 84.00 DEN 110.88

Пристапност
Во достапна форма

Почитувани Купувачи : Ние сме фабрика директни продаде и accpet ОЕМ & ODM цел. (големопродажба e-mail : ) Ако вашата цел повеќе од 220 ние ќе бесплатен превозот преку express. Топло информации : 1.НЕ Мин. цел Ограничување Сега!,прифати се меша цел, Бесплатен превозот од : Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус (Цел помалку од 7$) или Кина Пост Регистрирани Воздух Mail (Цел повеќе од 7$) 2.Ако вашата нарачка > $220,ќе им понуди бесплатен превозот од комерцијални се изрази,како што се ЕМС DHL или Fedex и така натаму. 3.Речиси сите онлајн производи може да биде gotted,можете да поставите цел директно.Но, понекогаш може да се надвор од акциите,ако е надвор од акциите,ние ќе ве контактираме во рок од 24hours. Ако не можевме да ја добиете вашата навремено да одговори во рок од 48 часа,ние ќе испрати ви производи со сличен објект. 4.Нормално,нашите производи процесот на подготовка е 3 работни дена.Песна информации обично доаѓаат од 7-10 дена откако ќе го испратите на стоки надвор. 5.Ако сте задоволни со нашите производи,pls не заборавајте да го напушти 5 ѕвезди повратни информации за нас,во моментов, ние ќе се обидеме потрудиме да slove било каков проблем. Материјал : Метални Легури Големина : 3.8x2.8cm Тежина : 21g Синџир должина : 40+5cm

Главните карактеристики

Должина:
45cm
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Бренд Име:
moontreya
Стил:
Тренди
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Број На Модел На:
HC12319
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Геометриски
Материјал:
Метал
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Функција:
Порака За Потсетување,Расположение Tracker
Пол:
Унисекс
Pendant Големина:
3.8x2.8cm
Функција:
Годишнина, Ангажирање, Подароци, Партија, Свадба
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Пол:
Децата, Жените,Дами
Дали мозаикот:
Легура инкрустирани вештачки gemstones / полу-скапоцени камења
Ѓердан Тип:
pendant Ѓердани, синџир ѓердан
Тежина:
21g
Следење на информации:
>7 USD со следење на број
Синџир Должина:
40+5cm

Избор на клиент