.

.

Цветни Печатење Отстранлив Стол Покрие Водат Еластична Slipcovers Ресторан За Свадби Банкет Виткање Хотел Стол За Покривање

Цветни Печатење Отстранлив Стол Покрие Водат Еластична Slipcovers Ресторан За Свадби Банкет Виткање Хотел Стол

DEN 188.00 DEN 671.04

Пристапност
Во достапна форма


Моден дизајн,100% Сосема Нов и Висок квалитет!
Материјал : 90% полиестер 10% spandex
Пакет се Вклучени : 1 PC Стол Капак ( не се вклучени Стол и уште производи)
Големина на Најдобро е Погодна Стол :
Назад Висина : 45~60cm(17.7~23.6 инчи)
Седиштето Должина : 40~50cm(15.74~19.68 инчи)
Ширина на седиште : 40~50cm(15.74~19.68 инчи)
Квалитетот е на прво со најдобра услуга. клиенти сите се наши пријатели.
Љубезно Потсетник
1.Прирачник за мерење на 1-4cm грешка е дозволиво
2.ако сакате друга големина,ве молиме контактирајте со нас
3.брза испорака, бесплатен превозот не значи дека вие не треба да плаќаат екстра Обичај
4.друга земја големина е различна ,ве молиме да се провери пред да се купат
5.поради долги транспорт проблем ,на производот ќе биде малку капакот,производот не е така рамен како слика,но не влијае на користењето
6.нема мало пакување, ако сакате да го продажба повторно или како Подарок ,ве молиме размислете за пакување проблем
7. Бидејќи разликата помеѓу различни монитори,сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот .Ние гарантираме дека стилот е иста како што е прикажано на фотографиите.
8.кој не можете да изберете од боја на Копче, ве молиме контактирајте со нас.

Главните карактеристики

Тип:
Половината
Материјал:
Памук

Избор на клиент